Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Святий Миколай іде, подарунки несе

​Святий Миколай іде, подарунки несе

Ізяславська центральна районна лікарня поповнилась новим санітарним автомобілем.

Приємно відзначити, що в ці різдвяні та передноворічні дні, коли і малі діти, і дорослі чекають чудес — спільні зусилля різних гілок влади та благодійників роблять мрії реальністю.

Народним депутатом України Оленою Копанчук постійно здійснюється робота щодо вивчення ситуації у виборчому окрузі та спілкування із виборцями. Вивчивши потреби своїх виборців, Олена Євгенівна робить реальні кроки щодо їх вирішення. Так, за її сприяння за рахунок коштів субвенції Державного бюджету України місцевим бюджетам для соціально-економічного розвитку територій для КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» було придбано спеціалізований санітарний автомобіль екстреної (швидкої) допомоги та базі FIATDolboА1 XLProfessional вартістю 1,198 млн.грн. До комплектації автомобіля входять: ноші-каталкаF-2 Monoblok, крісло для евакуації S 242, ноші з нетканого матеріалуTransferSheetUK, дефібрилятор-монітор ZoliAECPLUS, кисневий балон з редуктором, ручний портативний прилад відсмоктування, сумка для невідкладної допомоги та інше.

17 грудня цей транспортний засіб вже прибув до «свого місця роботи» — Ізяславської центральної районної лікарні, де забезпечуватиме транспортування хворих у комфортних умовах.

Допомога хворим та нужденним одна із чеснот добродійності
Ізяславська
центральна районна лікарня придбала два нових апарати ШВЛ.

17 грудня Ізяславська центральна районна лікарня отримала два нових апарати штучної вентиляції легень ЮВЕНТ-Т на загальну суму 1,284 млн.грн. Кошти на їх придбання було виділено районним бюджетом. Апарати ШВЛ ЮВЕНТ-Т з функцією моніторингу призначені для проведення респіраторної підтримки у пацієнтів всіх вікових категорій у широкому діапазоні клінічних ситуацій, а також безперервного моніторингу зовнішнього дихання й інших життєво важливих показників, відображення їх на дисплеї, зберігання отриманих даних в енергонезалежній пам’яті апарата.

В сьогоднішній час боротьби із пандемією, викликаною коронавірусною інфекцією COVID-19, нові апарати належним чином послужать у боротьбі за здоров’я наших земляків та вселять у душі хворих віру та надію у краще.

Надання якісних медичних послуг Ізяславською центральною районною лікарнею-спільна справах всієї громади

17 грудня окрім нового санітарного автомобіля та апаратів ШВЛ Ізяславська центральна районна лікарня за рахунок коштів обласного бюджету отримала три новихкисневих концентратори MEDIKALOXYGENCONCENTRATORS. На їх придбання було витрачено 165 тис. грн.

Під час огляду нового обладнання заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук відзначив, що придбання та отримання нового обладнання стало можливим завдяки плідній співпраці керівництва районної державної адміністрації із депутатами різних рівнів, благодійними громадськими організаціями з метою забезпечення створення належних умов для надання якісних медичних послуг Ізяславською центральною районною лікарнею.

Заступник головного лікарня КНП «Ізяславськацентральна районна лікарня» Світлана Кущук висловила щирі слова подяки народному депутату України Олені Копанчук, депутатам обласної та районної рад, керівництву району за вагомий внесок у забезпечення закладу сучасним медичним обладнанням. Зокрема Світлана Анатоліївна запевнила, що саме завдяки згуртованим спільним зусиллям вдасться зберегти життя не одного пацієнта.

Нехай віра в чудеса не згасає і спільна праця принесе радість, здоров’я та потіху у кожну родину та кожен дім!

Сектор РДА

143
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.