Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Свято воїнів у білих халатах

Свято воїнів у білих халатах

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо окрім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

З нагоди Дня медичного працівника, який традиційно відзначають у третю неділю червня, на Ізяславщині адресували воїнам у білих халатах щирі вітання.

Вітаючи «винуватців» свята, Ізяславський міський голова Сергій Шлегель зазначив, що робота медика – це щоденна боротьба за життя. І це велика радість, що на медичному фронті у нас б’ються талановиті і відповідальні лікарі, які працюють за будь-яких обставин.

Зі словами вдячності кожному, хто причетний до благородної місії рятувати життя і здоров’я людей, очільник громади побажав витримки й терпіння у цей важкий для країни час та якнайшвидшого миру і припинення війни на Українській землі.

За високу професійну майстерність, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню громади кращим медичним працівникам Ізяславщини було вручено відзнаки.

165
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.