Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Свято ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА відбулося в освітніх закладах Ізяславщини

Свято ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА відбулося в освітніх закладах Ізяславщини

Свято ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА відбулося в освітніх закладах Ізяславщини

27 травня в закладах освіти Ізяславського району відбулись традиційні шкільні свята з нагоди Останнього дзвоника.

Привітати вчителів, учнів та їхніх батьків із традиційним шкільним святом до навчальних закладів району завітали представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядуванняІзяславського району.

Голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков привітав із святом Останнього дзвоника колектив Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука. У своєму вітальному слові Борис Олександрович наголосив, що цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це — подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

«Цілий навчальний рік ви старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарби рідної мови, долучалися до скарбів рідної та світової літератури. Цей день – хвилюючий для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання. Для випускників дев´ятого класу останній шкільний дзвоник — це час вибору життєвого шляху, чи продовжити навчання у рідній школі, чи в іншому навчальному закладі.Для випускників одинадцятого класу – це межа між дитинством та дорослим життям. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення. І ніколи не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але й тепло сердець, часточку власної душі», — сказав керівник райдержадміністрації.

«Низький уклін Вам, дорогі освітяни, творцям нашого майбутнього, вихователям та наставникам тих, від кого вже завтра залежатиме доля нашої держави. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни. Шановні учні, по-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку», — такими словами до учасників свята Останнього дзвоника в Ізяславському НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук.

Учасників свята Останнього дзвоника в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 завітали привітати голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. Вони наголосили, що саме в школі діти відчувають свій перший успіх, навчаються відстоювати власні погляди і переконання, розвивати творчі здібності. С.Шлегель та В.Корнійчук побажали випускникам Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті та висловила надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави.

До Щурівчицької ЗОШ І-ІІІ ст. завітав заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. Вітаючи усіх присутніх із Святом Останнього дзвоника, Володимир Борисович побажав випускникам, щоб вони у своєму самостійному житті стали справжніми людьми, гідними поваги. Також В.Левченко передав директор закладу Руслані Новошицькій фотографії, зроблені під час останньої поїздки на схід України волонтерів районуі де ті зустрілись із жителем села Іваном Єфімчуком, що перебуває в даний час на сході нашої держави і захищає її незалежність та територіальну цілісність. Співпало так, що саме його син Іван в цей день є випускником Щурівчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У ході свят велика кількість учнів та їх наставників отримали різноманітні відзнаки, зароблені в ході участі у предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях. Під час кожного із проведених свят, які булиорганізовані на високому рівні, лунало чимало віршів, пісень, виконувались танці, які підготували учні, а на завершення у всіх школах традиційно лунала мелодія вальсу.

В.Кучерук

izadm.gov.ua

30
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.