Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Свято «Мистецька палітра» в Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї

Свято «Мистецька палітра» в Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї

Свято «Мистецька палітра» в Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї

Щорічно до Дня художника, який в Україні традиційно відзначається в другу неділю жовтня, в Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї проводяться майстер-класи, виставки мистецтва різноманітних жанрів та свята-привітання.

Не була змінена традиція і цього року. Напередодні свята, 5 жовтня, в музеї було проведено свято за участю художників старшого покоління, викладачів та учнів художнього відділу Ізяславської школи мистецтв.

До цього дня працівниками музею була організована виставка творчих робіт місцевої майстрині Юлії Петрівни Романюк. Вишукано підібрані кольори, акуратність, об'ємність вишивки – все це викликає приємні враження.

Викладачі художнього відділу О.П.Жук, Л.О.Півень, М.В.Бернадська розповіли про різні техніки та види декоративно-прикладного мистецтва і презентували свої власні роботи. Присутнібули вражені їх майстерністю, складними техніками виконання, фантазією та талантом вчителів.

Виставка творчих робіт викладачів школи мистецтв буде діяти в музеї протягом декількох наступних тижнів.

Прозвучали слова вітання на адресу всім нашим ізяславським художникам та подяки майстрам, які подарували свої роботи для міста, для музею, які стали творчою культурною спадщиною нашого краю.

Працівники музею та діти вручили художникам сувеніри і квіти.

Володимир Гранчук і завідуюча художнім відділом Олена Жук привітали всіх своїх колег та юних художників зі святом.

Слова вітання від працівників музею та всіх присутніх прозвучали і на адресу вчителів, які не лише є митцями, та ще й навчають дітей творити, передають свої знання та вміння, щиро розкривають свій талант і душу.

Особливим цей день був для першокласників художнього відділу та їх вчительки Лаури Півень, яка лише розпочала працювати в цій школі. Для них це була посвята, входження в дружнє талановите коло митців.

Під аплодисменти та музику першокласники стали перед глядачами.

Викладачі привітали першокласників і всіх присутніх своїх вихованців подарунками і цукерками, а Лаура Олександрівна нанесла аквагрим на обличчя всіх дітей та бажаючих дорослих.

Свято було щирим, добрим і радісним.

За матеріалами Ізяславського районного

історико-краєзнавчого музею

132
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.