Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Свято козацької Покрови у Великорадогощанській Січі, що на Ізяславщині

Свято козацької Покрови у Великорадогощанській Січі, що на Ізяславщині

Свято козацької Покрови у Великорадогощанській Січі, що на Ізяславщині

ФОТО

14 жовтня члени Великорадогощанського Січового Товариства, о діє на базі Великорадогощанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ізяславського районув черговий раз приймалисвоїх старих та нових друзів на святкуванні Дня Українського козацтва та Дня Захисника України «Козацька Покрова на Січі». Щоб розділити радість свята до Великої Радогощі завітали: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськісю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністраціїВіталій Ткачук, заслужений працівник сільського господарства України, директор СГ ТОВ «Кунівське»(с.Кунів) Анатолій Матвійчук, настоятель місцевого Свято-Михайлівського храму о.Богдан Масний, голова районного громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» Олексій Корінець, жителі сіл Велика Радогощ, Мала Радогощ, Закриничне та багато іншим прихильників українського козацтва.

В день свята Покровиі в День українського козацтватрадиційноюні козачата та джури із Великорадогощанської Січіскладали обітницю чесно служити своїй родині, козацькому товариству та неньці Україні. Право вручити посвідчення козачати та джури було надано Анатолію Матвійчуку та Володимиру Левченку, а отець Богдан благословив їх обітниці та окропив нових козачат та джур святою водою. А кошовий отаман Іван Гаврилюк і наставник з бойового гопаку Микола Мельник посвятили їх за козацьким звичаєм. Також новим козачатам і джурам було вручено козацькі шапки із відповідними відзнаками.

У спільній молитві перед іконою Покрова Пресвятої Богородиці дорослі та діти просили миру та процвітання рідній країні, щоб живими повертались додому її доньки та сини.

Під святкування заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук вручили Грамоту районної ради та районної державної адміністрації За вагомий внесок у справу патріотичного виховання учнівської молоді та розвиток козацького руху в Ізяславському районі та з нагоди 60-річчя від дня народження кошовому отаману Великорадогощанського Січового Товариства ІвануГаврилюку.

Звертаючись до присутніх на святі Володимир Левченко зазначив, що козацтво зв'язує собою наше славетне минуле, сьогодення і майбутнє, відкриває сучасникам можливість доторкнутися до славетних сторінок історії нашої нації, до багатовікового досвіду життя благочестивих предків, лише наслідуючи яких можливе наше майбутнє. Життєвий досвід козаків допомагає зрозуміти, що значать віра, громадянська відповідальність, передача традицій і козаче братерство, та як стати справжнім патріотом.

«Сьогодні козакиє однією з важливих опор Української державності, організованою силою, здатною протистояти військовій загрозі, зупинити ворожнечу, сприяти порядку, допомагати людям, алебез сповідання вірив Бога всі ці намагання будуть марні. Причина – козак без віри, що дерево без кореня, як зрізана квітка, яка на деякий час у вазі тішить око, однак незабаром в'яне. Тільки об'єднавшись, спільно всі разом ми можемо забезпечити відродження і становлення сучасного козацтва», — сказав Володимир Левченко.

Щира українська пісня, запальні показові виступи з бойового гопака, козацька ватра та смачний куліш зігрівали усіх гостей Січі у цей прохолодний осінній день. Та найбільше тепло йшло від сердець, переповнених радістю теплої зустрічі вчителів-наставників, які на протязі тривалого часувкладали свою енергію, працю, талант у справу розбудови Січі.

.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

183
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.