Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Свято «Козацька Покрова» у Великорадогощанській Січі

Свято «Козацька Покрова» у Великорадогощанській Січі

Свято «Козацька Покрова» у Великорадогощанській Січі

Цього річ вже вдесяте 14 жовтня Великорадогощанська Січ скликала своїх друзів на святкування Дня Українського козацтва та Дня Захисника України. Громада сіл Велика Радогощ, Мала Радогощ та Закриничне М'якотівської сільської ради традиційно зібралась аби підтримати юних козачат та джур із Великорадогощанської ЗОШ І-ІІ ст. та М'якотівської ЗОШ І-ІІІ ст., які в цей день давали обітницю чесно служити своїй родині, козацькому товариству та неньці Україні.

Кошовий отаман Великорадогощанського січового товариства Іван Гаврилюк, директор Великорадогощанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Галина Ігнашина, голова та члени козацької ради Товариства провели урочисту церемонію по прийняттю до січового товариства найменших учнів школи до куреня козачат та вручили їм козацькі шапки. Також групу козачат було зараховано до куреня джур і вручено козацькі шапки із відзнакою належності до джур, козачат з Великорадогощанської ЗОШ І-ІІ ступенів та М'якотівської ЗОШ І-ІІІ ст., які успішно пройшли випробування за відповідною програмою.

У традиційній спільній молитві перед іконою Покрови Пресвятої Богородиці дорослі й діти просили миру та процвітання рідній країні, щоб живими повертались додому її доньки та сини.

У ході козацької ради члени січового товариства, гості заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх тих, хто віддав своє життя за свободу України.

Щира українська пісня, запальний танок, показові виступи з бойового гопака, козацька ватра та смачний куліш зігрівали усіх у цей прохолодний осінній день. Та найбільше тепло йшло від сердець, переповнених радістю теплої зустрічі вчителів-наставників, які протягом цих десяти років вкладали свою енергію, працю, талант у справу розбудови Січі.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

24
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.