Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Свято футболу відбулось у Ріпках​

Свято футболу відбулось у Ріпках​

Свято футболу відбулось у Ріпках

Нещодано на території Ріпківської сільської громади, відбулося яскраве та феєричне свято футболу. 2016 рік є особливим для місцевої сільської футбольної команди «Чайка» — їй виповнилося 50 років.

Урочистий захід розпочався із привітанням Ріпківського сільського голови Валентини Марценюк. Також Валентина Михайлівна вручила ветеранам футбольної команда «Чайка» грамоти та пам'ятні подарунки.
Вихованці місцевого начального закладу Ріпківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.., дитячий садок» підготували для шанувальників футболу, ветеранів та команди та сучасному її складу позитивний святковий флешмоб та святковий концерт. Протягом усього свята лунали привітання, як для меценатів команди, так і для тренерів та усіх гравців «Чайки».


Яскравим завершенням святкування став товариський футбольний матч між молодим складом команди «Чайка» та «ветеранами» «Чайки». В ході важкої напруженої боротьби вибороли перемогу молоді футболісти «Чайки».
Після гри усі охочі мали змогу поспілкуватись, пригадати колишні футбольні баталії, скуштувати смачний куліш і юшку та відвідати святкову дискотеку.

За матеріалами Ріпківської сільської ради

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.