Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Свято футболу продовжується!

Свято футболу продовжується!

Незважаючи на сезон відпусток, спортивне життя Ізяславщини в розпалі. В неділю, 22 липня, в селі Ліщани пройшов черговий тур другого кола районних змагань з футболу, які відбуваються за ініціативи сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

За звання чемпіона запеклу боротьбу вели п'ять команд – Радошівки, Ізяслава, Теліжинець, Ліщан та Путринець. Після першого кола чемпіонату, про свої амбіції та бажання перемогти заявили футболісти з Теліжинець та Ліщан. Саме вони є лідерами в гонці за чемпіонство.

На жаль, ізяславчани втратили шанси посісти перше місце в районних змаганнях. Гравці з Ізяслава зазнали поразки від одного з фаворитів турніру. Теліжинецькі футболісти перемогли з рахунком 3:1. У паралельному матчі ліщанці впевнено переграли своїх суперників із Радошівки 2:0 та залишились у лідерах чемпіонату.

Боротьба за перемогу продовжується. Саме друге коло є вирішальним. Команди готові до останнього битись за звання найкращих у цьому році. Вболівальникам залишається палко підтримувати свої команди та вести їх уперед, не дозволяючи відступати.

Наступний тур районних змагань відбудеться в неділю, 29 липня, в Ізяславі.


За матеріалами відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

61
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.