Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Святкування сторіччя Ізяславської центральної районної лікарні наближається

Святкування сторіччя Ізяславської центральної районної лікарні наближається

Незважаючи на те, що святкування 100-річчя Ізяславської центральної районної лікарні відбудеться восени, сьогодні, 05 квітня, в залі засідань райдержадміністрації відбулось чергове засідання організаційного комітету по відзначенню столітнього ювілею медичного закладу. Дане засідання провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

Присутніми було розглянуто та більш детально обговорено питання організаційно-методичного та матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення святкування. Зокрема обговорювалися дати та місця проведення урочистостей, накреслено основні напрямки проведення даного заходу, тощо.

До осені планується завершити реконструкцію Ізяславської центральної районної поліклініки, а також ремонт хірургічного відділення медичного закладу. Про результати проведення на сьогоднішній день відповідних робітпоінформував присутніх головний лікар Ізяславського району Олександр Агапій. Крім того повідомив членів організаційного комітету про закупівлю нового медичного обладнання для хірургічного відділення поліклініки. Також виступаючий поінформував про відкриття благодійного рахунку лікарні. Кошти, які надходитимуть на цей рахунок, будуть використані за цільовим призначенням, а саме: зміцнення матеріальної бази медичного закладу та організацію проведення урочистого святкування сторіччя лікарні.

Наступне засідання оргкомітету заплановано на травень поточного року.

За матеріалами оргкомітету по відзначенню

100-річчя Ізяславської центральної районної лікарні

285
RSS
Гость
10:01
свята вони хр**н пропустять. Світлофор включіть, бо в мене таке відчуття, що ви просто намагаєтесь кожне покоління познайомити із світлофором біля «буратіно». Пардон, біля«пиво-водів». Вас там так багато, я маю на увазі не медиків, і ніфіга суттєвого не робите, тільки пил у вічі для народу.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.