Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Святкування Івана Купала на Ізяславщині

Святкування Івана Купала на Ізяславщині

Святкування Івана Купала на Ізяславщині

Одним із найдревніших і найцікавіших літніх свят наших предків є свято Івана Купала, яке випадає на 7 липня. У народі об'єднався образ язичницького бога достатку Купали з християнським пророком Іваном Хрестителем. Це день літнього сонцестояння, а також свято молоді, свято сонця, свято землі, свято води і вогню, свято ворожіння на кращу долю, свято духів давнього роду нашого.

На Ізяславщині святкування Івана Купала досі не втратило свого значення. Жителі краю залюбки відзначають це свято, адже воно уособлює в собі прадавні традиції українського народу. І вчора, 7 липня, в населених пунктах району відбулисьтематичні народні гуляння.

Основними завданнями Купальських заходів є пропагування прадавніх традицій святкування Івана Купала, підтримка діяльності аматорських вокальних та фольклорних гуртів району, сприяння розвитку фольклорного жанру та зеленого туризму.

Участь у святкуванні взяли люди різного віку, та перш за все – молодь, яку ніч Івана Купала вабить своєю таємничістю і містичністю.

Запальні танці біля вогнища, плетіння вінків, пошуки папороті, а такожконцертна програма, яка тісно переплітається із обрядовими дійствами – так традиційно відзначають купальські свята на Ізяславщині.

Відродження і вшанування українських народних традицій — то вагома справа, якою повинен займатись кожен свідомий українець. Дуже приємно, що ізяславчани відзначають це стародавнє свято та купальські гуляння, саме це говорить про духовність нашого покоління, який перейняли наші діти і виконують цей почесний обов'язок гідно, сприяючи збереженню наших національних традицій.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

200
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.