Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Святкування Дня працівника позашкільних закладів в Ізяславському районі

Святкування Дня працівника позашкільних закладів в Ізяславському районі

Святкування Дня працівника позашкільних закладів в Ізяславському районі

Щорічно в кінці листопада відзначається День працівників позашкільної освіти.

Сьогодні система позашкільної освіти району становить єдиний комплекс позашкільної освіти у позаурочний та позанавчальний час (освітні навчальні заклади, гуртки, секції, клуби, культурно-освітні, спортивно-оздоровчі, науково-пошукові об'єднання на базі загальноосвітніх навчальних закладів, фізкультурно-оздоровчі, спортивні та інші заклади), діяльність яких пов'язана із розвитком сукупності знань, умінь та навичок, що отримують вихованці, учні і слухачі в позашкільних навчальних закладах у час, вільний від навчання.

Кожен позашкільний навчальний заклад району знайшов свого вихованця та своє місце у цілісній системі позашкільної освіти Ізяславщини, яка надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров'я вихованців і учнів.

25 листопада в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбулося свято до Дня працівників позашкільної освіти під гаслом «Талант! Творчість! Натхнення!». На цей захід завіталипедагоги та вихованці позашкільних закладів Ізяславщини: Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи, Ізяславської дитячої школи мистецтв, Плужненської музичної школи.

Також на святі були присутні гості, які прийшли привітати колективи позашкільних закладів району із святом: голова районної ради Сергій Шлегель, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пилипчук, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Віктор Кучерук, батьки вихованців, жителі міста Ізяслав та його гості.

У вестибюлі Будинку творчості було організовано виставку кращих робіт вихованців та керівників гуртківІзяславського районного будинку творчості.

Під час заходу гостям зібрання постійно демонструвалися відео-презентації та фотоматеріали про кожний заклад, презентувались фото кращих робіт вихованців.
Святкову атмосферу та піднесений настрій створювали чудові виступи: солістів Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», вихованців хореографічного колективу «Престиж» та читців закладу; зразкового ансамблю народного танцю «Барвограй» та дитячий хор Ізяславської дитячої школи мистецтв; зразковий фольклорний колектив «Барвінець», зразковий ансамбль сучасного танцю «Аквамарин», ансамбль музикантів Плужненської музичної школи.

Загалом свято пройшло цікаво та весело. Віримо, що гарний старт стане доброю традицію і День позашкілля буде щорічним святом у календарі районних творчих зустрічей.

Позашкільна освіта сприяє всебічному, гармонійному розвитку дитини, її самореалізації в суспільстві. Найціннішим досягненням позашкільної освіти є усміхнена, щаслива дитина, яка реалізується через творчість і радує своїми успіхами. Задля цього варто працювати, розвиватися разом із вихованцями, йти в ногу з часом. «Сьогоднішнє свято стало можливим завдяки творчійспівпраці позашкільних навчальних закладів району і ця співпрацямає продовжуватися і надалі» — наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, дякуючиусім організаторам та учасникам святкового дійства.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

330
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.