Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Святковий концерт на день села Гаврилівка

Святковий концерт на день села Гаврилівка

23 листопада жителі села Гаврилівка Плужненської сільської ради святкували День свого села. Привітати їх зі святом приїхали учні та викладачі Плужненської дитячої музичної школи. Творчий колектив школи подарував жителям села концерт.

Перед жителями Гаврилівки виступили: зразковий фольклорний ансамбль «Барвінець», зразковий ансамбль естрадного та сучасного танцю «Аквамарин», інструментальний ансамбль «Веселі музики». Також діти потішили глядачів грою на музичних інструментах. Присутні змогли почути сопілку у виконанні Рудюка Максима та Аврамишина Артема; кларнет, з яким уміло вправлявся Гребенюк Роман; фортепіанну музику у виконанні Будевич Анастасії, а на баяні зіграла Гончарук Аліна.

Також глядачі змогли почути і вокальні номери: пісню «Козачата» виконав дипломант Всеукраїнського конкурсу Лисак Михайло, стрілецьку пісню «Ой, там у лузі» виконав Володимир Рига, а в дуеті з Ігорем Бондаруком вони завершили концерт патріотичною піснею «Моя єдина Україна».


Жителі села змогли оцінити також і хореографічні номери, яких у концерті було п'ять, і виконували їх діти різного віку. Це танці «Коник-стрибунець», «Як у нас на Україні», «Присвята матері», «Чорноморочка» та «Полум'я і дощ».

І, звичайно, не міг обійтись концерт без закоханих у народну пісню учасників зразкового фольклорного ансамблю «Барвінець», які подарували жителям села Гаврилівка гарний настрій.

Варто відзначили, що на цей концерт прийшли майже всі жителі села, навіть найстарші. І всі вони були дуже задоволені та дякували учням і викладачам Плужненської дитячої музичної школи за гарне свято.

За матеріалами Плужненської сільської ради

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.