Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Святкова зустріч

Святкова зустріч

28 грудня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Бориса Яцков із керівниками органів місцевого самоврядування Ізяславщини, а також розпорядниками бюджетних коштів.

Підводячи підсумки 2017 року, посадовець зазначив, що райдержадміністрація налаштована на тісну співпрацю із органами місцевого самоврядування, оскільки, це є запорукою життєдіяльності району. Також висловив щирі слова подяки районному, міському та сільським головам за конструктивну роботу та взаєморозуміння, зокрема висловив упевненість щодо подальшої плідної співпраці на користь жителів Ізяславщини, окреслив пріоритетні напрямки роботи у 2018 році.

Крім того Борис Олександрович привітав усіх присутніх із наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим, побажав наснаги в реалізації нових задумів на благо громади Ізяславського району, міцного здоров'я, родинного затишку, миру та достатку.

На завершення зібрання завітали із дзвінкими колядками та щирими віншуваннями працівники районного будинку культури. Своїм виступом вони створили справжню святкову феєрію та передали свій гарний настрій усім присутнім.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

54
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.