Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Святкова гостина у Новосільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

​Святкова гостина у Новосільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

В історії держави, установи, організації за час їх існування та діяльності є чимало пам'ятних та знаменних дат: дата заснування чи реорганізації, зміна керівників, розширення потужностей чи зведення нових корпусів та багато іншого. Заклад освіти відміряє свою історію випуском своїх вихованців у самостійне доросле життя. І кожен етап діяльності має свої пам'ятні події та цікаві спогади.

Саме така подія з історії Новосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зібрала 14 грудня педагогічний та учнівський колективи, батьківську громаду, випускників школи різних років, ветеранів педагогічної праці, чимало жителів Нового Села. Саме 30 років тому, у далекому 1989 році, школа перейшла діяти у нове приміщення закладу.

За короткий час, за активної допомоги колективу закладу, учнівства, батьків, базового товариства, будівельниками було в короткі терміни зведено нове велике приміщення закладу освіти. Окрім нового приміщення для учнів та педагогів було обладнано сучасні на той час класи.

Школа – безперервний творчий процес. Для когось вона легка і знайома, для когось мудра і стомлена, але завжди усміхнена. Школа знайомить, розповідає, допомагає, навчає, виховує, сіє «розумне, добре, вічне». Це другий дім, у якому завжди багато яскравих вражень та позитивних емоцій.

Про це та багато іншого йшлося на святковому заході. За три десятиліття із стін рідної школи вийшло три покоління учнів, з яких понад 20 медалістів. За цей час змінилося ряд директорів школи, декілька раз оновився педагогічний колектив.

Усіх присутніх у переповненій актовій залі закладу із знаменною подією привітала директор школи Тетяна Кухар. За прадавнім українським звичаєм гостей свята привітали запашним короваєм.

Особливу атмосферу для свята надав перегляд кінофільму про те, чим жила школа у 1989 році, як будувалось її приміщення, як було урочисто перерізано стрічку при його відкритті на святі Першого Дзвоника. Кінооператором фільму та його режисером став тодішній директор школи Василь Миронов, який сьогодні працює директором Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст., напередодні святкування стару плівку було віднайдено, відреставровано та оцифровано.

Педагогічний та учнівський колективи і батьківську громаду, випускників закладу різних років, усіх присутніх із ювілеєм привітали: начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ростислав Конончук, Новосільський сільський голова Олександр Шрейдер, колишні директори школи Василь Миронов та Валентина Кондратюк, настоятель місцевого свято-Дмитрівського храму УПЦ (МП) митрофорний протоієрей о.Михайло Кучерук, ветеран педагогічної праці Валентин Воротило, представник батьківського комітету школи Катерина Кондратюк, випускник 2004 року Файзіддінжон Рахімов, випускниця 2016 року Ангеліна Онищук, випускниці школи Наталія та Раїса Байталохи. Також Ростислав Конончук та Олександр Шрейдер вручили відзнаки районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Новосільської сільської ради.

Окрасою святкування стали виступи учнів школи: читців, співаків, танцюристів хореографічного колективу «Престиж».

Школа… Колись ти бурхливо жив у ній, вчився, швидко ріс і мужнів, а тепер вона живе в тобі тихо і непомітно, але зажди присутня, готова зринути у пам'яті у будь-яку хвилину. І деколи хочеться повернутись в її багатоголосся і дзвінку радість, у ту дитячу безтурботність, де все було просто і легко.

Хочеться відчути той політ фантазії на грані здійсненності. Тому і приходять ці думки із таким теплом і легкістю, тому не забуваються шкільні роки.

Ще довго, після закінчення святкового дійства, у стінах закладу було гамірно: зустрічались однокласники, відвідувались класні кімнати, йшло спілкування педагогів та колишніх учнів, фотографувались не лише у рідних класних кімнатах, а й у спеціально обладнаних до цього свята фотозонах.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.