Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Свята наближаються: засяяла вогнями ялинка

Свята наближаються: засяяла вогнями ялинка

19 грудня, у День Святого Миколая, на майданчику біля пам'ятного знаку 900-річчю міста Ізяслав, пройшло «Свято засвічення новорічної ялинки». І хоча проведення свята вже стало традиційним, цього року воно як завжди було незабутнім і залишило відчуття казковості та чарівності у всіх, хто завітав на центральну площу району.

Розпочати цикл новорічно-різдвяних заходів у нашому районі до новорічної ялинки завітали перший заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Павло Ковальчук та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. Павло Павлович та Валентина Іванівна привітали присутніх з Днем Святого Миколая і наступаючими новорічними та різдвяними святами.

«День Святого Миколая – свято кохання та добра. Тому, не з проста, сьогодні запалюють свої вогні новорічні ялинки всієї нашої держави. Цими днями подаруйте любов своїм рідним та близьким, проявіть милосердя та запропонуйте свою допомогу тим, хто цього потребує. Зичу вам здоров'я, родинного затишку, миру, злагоди. Нехай разом із вогниками на цій ялинці засяють мир та злагода в оселі кожного жителя Ізяславського краю», – звернувся до присутніх Павло Ковальчук.

Разом із Святим Миколаєм, Дідом Морозом та Снігуронькою маленькі і дорослі мешканці району дружно під крики «Раз, два, три – ялинонько світи!» запалили вогні головної новорічної красуні Ізяславського району.

Святковий настрій присутнім на дійстві створили: чудовий танцювальний флешмоб від учнів Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, запальні танці вихованців зразкового хореографічного колективу «Оксамит» Ізяславської дитячої школи мистецтв, феєричний виступ колективу «Батальйону краси» Радошівського сільського будинку культури, неперевершений дует Більчинського сільського будинку культури у складі Галини Мартинюк та Любов Каленічиної, солісти Віра Кравець, Ганна Тимошенко, Тетяна Федорчук, Таміла Рудюк, Галина Петруньова, народний аматорський ансамбль духової музики «Музики Надгориння».

Не дивлячись на теплу для грудня цього року погоду, на святі відкриття ялинки пішов навіть сніг, правда штучний, але ж він був.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.