Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу полеглих героїв АТО

Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу полеглих героїв АТО

24 липня… Чотири роки тому трагічно загинули від снайперських куль четверо бійців 140-го центру спецпризначення в/ч А 0661, який дислокувався в Хмельницькому. Одним із них був наш земляк – Василь Кобернюк, такий сміливий, відважний, готовий до самопожертви новітній герой України.

Загибель молодого військовослужбовця боляче вразила жителів усього району. Йому було лише 30 років… Це була одна із перших втрат Ізяславщини в російсько-українській війні.

Хоча минув вже не один рік від дня трагедії, проте досі неможливо змиритись із цим.

Вшанувати пам'ять полеглого героя біля його місця вічного спочинку зібрались рідні та близькі загиблого військовослужбовця, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель, військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату Сергій Царук, голова районної спілки воїнів-учасників АТО Володимир Павлюк, депутат обласної ради та керівник СТОВ «Агро-Інвест» с.Ліщани Петро Павлюк.

Присутні віддали данину пам'яті захиснику Вітчизни, поклавши до могили відважного бійця живі квіти, а також ушанувавши Василя і всіх інших полеглих учасників АТО хвилиною мовчання.

Вдивляючись в обличчя бойового героя на цьому пам'ятнику, бачимо обличчя свободи. Для нього, як і для інших наших славних героїв-земляків, війна не закінчена. Вони нині воюють на ідеологічному фронті, виховуючи своїм прикладом нових захисників нашої України.

Мир на Ізяславщині коштує надто дорого. Це — життя наших земляків і сльози їхніх батьків, дружин, дітей, онуків. Про це мусимо пам'ятати всі ми. Пам'ятати й вчитися так, щоб з часом розбудувати сильну самодостатню Україну, на захист якої стали наші «атовці», і про яку мріяли наші захисники.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.