Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Священнослужителі Української єпархії днями повернулись з Донбасу

Священнослужителі Української єпархії днями повернулись з Донбасу

Минулий тиждень почався для групи священнослужителів Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату відвідуванням передових позицій.


Із благословіння високо преосвященного Антонія, митрополита Хмельницького і Кам'янець-Подільського УПЦ КП 22 грудня відправились у цю неблизьку та небезпечну дорогу представники духовенства зі Шепетівки, Полонного, Грицева та Ізяслава, котрі повезли нашим бійцям благодійний вантаж. Ізяславщину представляв благочинний Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук. Для духовних волонтерів це вже третя за рахунком поїздка на Схід з доставкою гуманітарного вантажу. До складу волонтерської групи цього разу приєднався депутат Ізяславської міської ради Станіслав Денисюк.


Виїхали благодійники на двох бусах, в котрих вмістили майже 4 тонни продуктів та матеріальних засобів. Нелегко було рухатись на транспорті по вщент розбитих дорогах, проте із Божою поміччю волонтерська місія здійснилась. Ця подорож тривала майже тиждень для того, аби відвідати якомога більше воїнів-земляків. У суботу творці доброї волі успішно повернулись на мирну рідну землю.


Поїздка пройшла на одному подиху. Спочатку завітали до наших хлопців в Слов'янськ, далі в Краматорськ, Артемівськ, Попасна, Лисичанськ та інші населені пункти, в яких несуть військову службу наші бійці. Останнім пунктом був Сєвєродонецьк. На жаль, багатьох з них не змогли побачити, оскільки зараз вони виконують бойові завдання у найнебезпечніших місцях.

На передову волонтери привезли найнеобхідніше: різноманітні продукти харчування, теплі речі, засоби гігієни, адресні передачі та багато іншого. Але, як і рік тому, найбільше бійцями цінується увага та настрій, з якими до них приїжджають, часточка родинного тепла і впевненість у тому, що дома чекають на їх повернення – живими!

Окрім харчів та речей, зібраних небайдужими жителями Хельниччини, нашим воїнам привезли подарунки і для душі. Священнослужителі подарували захисникам Батьківщини натільні хрестики та молитовники.

Вкотре бійці дякували волонтерам, які знаходять час та можливість і, не дивлячись на небезпеку, їдуть на Схід. Миті таких зустрічей не забудуться ніколи, — кажуть солдати.


Повернувшись додому, творці доброї справи зазначають «Як завжди емоції переповнюють, як позитивні, так і негативні. Одне можна сказати із впевненістю — нашими хлопцями можна пишатись! Сніг, дощ, залпи і вибухи, а вони там, на передовій, дають нам можливість спати спокійно і не відчувати усіх страхів, які зараз доводиться переживати місцевим мешканцям у прифронтовій зоні. Доки у нас є такі захисники, знаємо, що наше майбутнє у надійних руках, лише треба їм допомагати матеріально та морально. Відправка допомоги на Донбас – це не просто передача харчів та речей бійцям, для хлопців – це знак того, що вони не залишені напризволяще, що вдома піклуються про них, пам'ятають, для чого вони там. Завдяки справжній підтримці ми робимо наших бійців більш захищеними, забезпеченими усім необхідним і головне – запевняємо їх, що вони мають на кого опертися, що їх підтримують, що є за кого боротися".


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

306
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.