Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Своє 30-річчя відзначила ветеранська організація району

Своє 30-річчя відзначила ветеранська організація району

Своє 30-річчя відзначила ветеранська організація району

У цьому році Ізяславська районна організація ветеранів України відзначає 30-річний ювілей. З нагоди цієї дати 21 лютого в приміщенні залу засідань районної державної адміністрації відбулися урочистості та святковий ювілейний пленум.

Факт створення такої організації та 30-річний досвід її роботи стали, без перебільшення, знаковою подією у житті району, адже люди похилого віку і турбота про них – один із пріоритетів у діяльності районної влади. Щирі слова вдячності за активну громадянську позицію, участь у патріотичному виховання молоді, з побажаннями міцного здоров'я у цей день лунали на адресу ветеранів.

У заході взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, керівники ряду підприємств, установ, організацій, представники первинних ветеранських організації, актив організації.

У першу чергу перед присутніми виступила голова районної організації ветеранів України Лідія Михайлівна Загоруй. Вона розповіла про історію створення, становлення та сьогоднішню діяльність організації ветеранів в районі.

Свою синівську вдячність висловили заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко тазаступник голови районної ради Михайло Борисюк. Вони від імені органів влади району побажали доброго здоров'я та життєвого благополуччя всім ветеранам району. Також Володимир Борисович та Михайло Степанович високо оцінили бойовий і трудовий подвиг старшого покоління, яке сповна віддало себе служінню Батьківщині, стало прикладом для наслідування молодшим поколінням. І сьогодні обов'язок влади турбуватися про ветеранів, дбати про їх соціальний захист. Також В.Левченко та М.Борисюк вручили районній організації ветеранів та її активу відзнаки районної державної адміністрації та районної ради.

Також до учасників зібрання звернувся її колишній керівник Олексій Йосипович Стромелюк.

Під час заходу його учасники вшанували хвилиною мовчання пам'ять померлих товаришів, та пам'ять новітніх борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Від імені учасників святкового зібрання було покладено вінки та квіти до братської могили воїнів-визволителів, до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам, до могил загиблих учасників антитерористичної операції на сході України.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

115
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.