Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Суд обрав запобіжний захід ізяславчанці, яку підозрюють у вбивстві свекрухи

Суд обрав запобіжний захід ізяславчанці, яку підозрюють у вбивстві свекрухи

Жительці Ізяслава, підозрюваній у заподіянні смертельних травм своїй свекрусі, обрали запобіжний захід.

Довгий час підозрювана доглядала за літньою родичкою, але стосунки з нею не складались.Під час одного із конфліктів жінка забила 80-річну свекруху до смерті. Зі слів підозрюваної, схопила те, що було під рукою, – дерев’яну швабру. Оговтавшись, жінка викликала швидку, але медики були безсилі. Від отриманих травм потерпіла померла на місці. Невістку померлої затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Шепетівський міськрайонний суд обрав підозрюваній запобіжний захід – 60 днів тримання під вартою. При цьому, клопотання захисника про нічний домашній арешт, попри заяву чоловіка підсудної (потрепілого у справі), суд відхилив.

– Стороною обвинувачення також доведено наявність ризику, що підозрювана, з метою покращення свого становища, може перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, оскільки після спричинення тілесних ушкоджень потерпілій вона з метою приховування слідів злочину здійснювала часткове прибирання кімнати, де наносила удари для потерпілої, після чого частково знищила речові докази та вживала заходів щодо приховування знарядь вчинення злочину, – йдеться в ухвалі суду. – При цьому, сторона обвинувачення не довела, що є ризик незаконного впливу підозрюваної на потерпілого [чоловіка підсудної ред.] та свідка [сина підсудної ред.].

Врахувавши сукупність цих чинників, суд постановив, що: “потреби досудового розслідування, яке перебуває на початковій стадії, виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи підозрюваної, як тримання під вартою, оскільки застосування цього запобіжного заходу забезпечить ефективне розслідування кримінального правопорушення”.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному суді.

Хмельниччина Північ

370
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.