Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Субсидії: умови нарахування та отримання

Субсидії: умови нарахування та отримання

У районній державній адміністрації (на базі управління соціального захисту населення) відбулось засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат. Учасники засідання розглянули заяви громадян на призначення субсидій за сплату комунальних послуг, у яких вирішення даного питання згідно чинного законодавства потребувало комісійного розгляду через певні особисті життєві обставини заявників. За результатами розгляду комісія винесла відповідні рішення.

Головою комісії, заступником голови райдержадміністрації Володимиром Левченком, в ході засідання було зазначено, що починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій. Це пов'язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

Відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

У зв'язку з чим, управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, рекомендовано забезпечити проведення відповідної роз'яснювальної роботи серед отримувачів субсидій. У разі звернутися до органу соціального захисту населення громадян для уточнення інформації – надавати повну інформацію запитувачу.

За матеріалами управління соціального захисту населення райдержадміністрації

107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.