Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Субсидії на неопалювальний сезон: кому їх автоматично перепризначать

Субсидії на неопалювальний сезон: кому їх автоматично перепризначать

Також субсидію призначатимуть людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали її для оплати лікування чи навчання.

Уряд ухвалив рішення, яке забезпечує безперебійне нарахування та виплату субсидій у квітні й впродовж цьогорічного неопалювального сезону. Зокрема, діятиме автоматичне перепризначення. Деталі розповіла міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

За її словами, з травня субсидії на цей неопалювальний період автоматично перепризначатимуть усім громадянам, які отримали їх на опалювальний період 2021-2022 років. Тож таким громадянам не потрібно нікуди йти й подавати звернення. Таке перепризначення проходитиме на ґрунті інформації, яку мають органи соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від Пенсійного фонду України та Державної податкової служби. Зокрема, це стосується українців, які перебувають у зоні бойових дій.

«Мають продовжувати отримувати субсидії люди з міст і сіл, де тривають активні бойові дії. Навіть, якщо там не працюють органи соціального захисту. Для того, щоб нарахувати їм субсидії з центрального рівня, ми напрацювали спеціальний механізм розрахунку розмірів субсидій і пільг для таких отримувачів. Звісно, у нинішніх умовах усі перепризначення мають відбуватись автоматично», — пояснила Марина Лазебна.

Вона додала, що також субсидію призначатимуть людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали її для оплати лікування чи навчання.

Нині отримувачам субсидій з територій, де ведуться бойові дії, урядовці дозволили не інформувати про обставини, які впливають на їх призначення та розмір. Однак впродовж першого місяця після завершення воєнного стану вони зобов’язані поінформувати про такі обставини.

Сайт "Є"

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.