Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Створено рекордний ізяславський медівник

Створено рекордний ізяславський медівник

Створено рекордний ізяславський медівник

Ізяславський край славиться виробництвом та переробкою сільськогосподарської продукції, лісопереробною галуззю, хліборобськими династіями, професійними пасічниками.

До 95-річного ювілею Ізяславського району було створено рекордний «Ізяславський медівник – 2018». До його створення долучились майстрині кондитерськоїсправи із кожної територіальної громади: міста Ізяслав та 29 сільських рад району.

У кожен із 30 частинок загальнорайонного медівникам кожна господиня вклала весь всій кондитерський хист та куховарську майстерність. А скільки творчого талану було вкладено в оформлення кожного кондитерського виробу, щоб кожен був несхожий на інший. Тут майстрині не обмежували твою творчість та фантазію: квіти, різноманітні кольорові мастики, зображення герба та прапораІзяславського району і багато іншого.

Загальна довжина кулінарного «Ізяславського медівника – 2018» становила близько 15 метрів із середньою шириною 30 сантиметрів. Сумарна вага усіх 30 медових витворів кулінарного мистецтва склала понад 70 кілограмів.

Із виготовленими медівниками можна було ознайомитись 6 березня у приміщенні Ізяславського районного будинку культури, де проходили районні урочистості з нагоди 95-річчя Ізяславського району. Сама виставка викликала велике зацікавлення та увагу в кожного, хто завітав на святкове дійство. Чимало жителів району та гостей нашого краю робили пам'ятне фото на фоні вподобаного медівника або медівника із тієї громади, де вони проживають чи звідки родом.

Щоб була щасливою доля людей нашого краю, на завершення ювілейного святкового дійства медівники булорозділено міжусіма присутніми на заході. Кожний духмяний шматочок медового пряника став нагадуванням кожному про святий обов'язок перед рідною землею, перед рідним краєм.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.