Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Створення опорних шкіл на Ізяславщині є дієвим кроком назустріч дітям

Створення опорних шкіл на Ізяславщині є дієвим кроком назустріч дітям

Створення опорних шкіл на Ізяславщині є дієвим кроком назустріч дітям

Україна обрала європейський шлях розвитку, тому на сьогоднішній день вона йде шляхом реформування державного устрою та сфер економіки.Процес децентралізації влади тісно пов'язаний не лише з реформами місцевого самоврядування, а й з реформами в галузі освіти. Одним із кроків реформування освітянської галузі є створення опорних шкіл.Такі навчальні заклади потрібні для того, щоб учні із різних населених пунктів, незалежно від розміру цих населених пунктів та матеріального стану родини, мали рівний доступ до якісної освіти.

Розширення мережі опорних навчальних закладів, які б реально відповідали сучасним освітнім потребам населення та забезпечували ефективне використання фінансових та матеріально-технічних ресурсів є одним із важливих завдань сьогодення відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

З метою вивчення питання формування попередньої бази даних опорних навчальних закладів Ізяславського району 07 серпня голова райдержадміністрації Борис Яцков спільно із начальником відділу освіти, молоді та спорту Валентиною Пилипчук здійснили робочі візити до шкіл, розташованих у селах Білогородка, Нове Село та Сахнівці.

Під час ознайомлення із школою в кожному із вищезазначених сіл участь в обговоренні порушеного питання брали директори цих навчальних закладів.

У ході спілкування посадовцями наголошувалось на тому, що демографічна ситуація, необхідність підвищення якості знань учнів загальноосвітніх навчальних закладів району вимагає нового підходу до вирішення питання щодо оптимізації мережі загальноосвітніх закладів.

Створення опорних шкіл на Ізяславщині дасть можливість вирішити проблему малокомплектних шкіл, адже звична освітня мережа з такими школами нині є баластом для бюджету і не виконує повною мірою свою основну функцію – надання якісної сучасної повноцінної освіти в сільській місцевості на нормальній матеріально-технічній базі. Крім того створення опорних шкіл дасть змогу залучити додаткове фінансування на покращення матеріальної бази навчальних закладів, а також створення профільних класів. І найголовніше, при формуванні опорної школи в селі повинно бути забезпечено відповідну інфраструктуру.

Учасники ознайомились із об´єктами, обговорили також питання, що стосуються можливостейприйняття школярів з інших населених пунктів у цих закладах, підвезення учнів та педагогів до місця навчання та роботи, забезпечення харчуванням школярів, тощо.

Значна увага була приділена Білогородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. у зв´язку із тим, що у серпні поточного року на черговій сесії Ізяславської районної ради буде розглянуто питання надання цьому навчальному закладу статусу опорної школи.

По завершенню обговорення питання Б.Яцковим було дано ряд відповідних доручень начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Пилипчук та директорам місцевих навчальних закладів.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.