Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Степанов пояснив, яким може бути «карантин вихідного дня»

Степанов пояснив, яким може бути «карантин вихідного дня»

Також міністр спростував інформацію про «чорну зону».

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів про нові можливі карантинні обмеження, які можливо найближчим часом запровадять в Україні через ситуацію з поширенням COVID-19.

Зокрема, виступаючи у телевезійному шоу «Право на владу», Степанов заявив: «Наша пропозиція – робити жорсткий карантин саме на вихідні дні, тобто, в суботу та неділю. Коли залишаться працювати виключно продуктові магазини, аптеки та транспорт. Це нам дає змогу хоч якось розірвати ланцюг передачі хвороби через відсутність спілкування людей один з одним».

Коли введуть «карантин вихідного дня», міністр не повідомив. Але припустив, що він діятиме вже наступних вихідних – 14-15 листопада.

Сьогодні ж на брифінгу Максим Степанов назвав інформацію про введення «чорних карантинних зон» фейком. Нагадаємо, за даними деяких ЗМІ, уряд міг прийняти нову зону, яка б передбачала повний локдаун на сім днів. «Мене дивує, з якою швидкістю в нашій країні розповсюджуються такі фейки. Таке не обговорювалося. Ніяких чорних зон ніхто не пропонував запроваджувати», — заявив Степанов.

Сайт "Є"

146
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.