Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Стартує черговий Всесвітній флеш-моб «30 днів на велосипеді»

Стартує черговий Всесвітній флеш-моб «30 днів на велосипеді»

Стартує черговий Всесвітній флеш-моб «30 днів на велосипеді»

1 квітня стартує черговий Всесвітній флеш-моб «30 днів на велосипеді». Започаткували його в Америці в 2010 році. Першими учасниками акції стали дві сотні велолюбителів з різних країн світу. Торік таких було вже більше восьми тисяч. Головна умова акції, яка стартує 1 квітня, кожного дня місяця виїжджати на двоколісному й викладати фотозвіт в Інтернет.

Жорстких умов щодоучасті у флешмобіне має, головне що потрібно — проїхати будь-яку відстань і викладати своє фото зі спеціальним хештегом на сайт, кожен день.

Аби стати учасником акції достатньо мати бажання і велосипед. А ще попередньо заповнити заявку учасника. Внести повне ім'я, місце проживання і свої адреси в соціальних мережах. Зробити це можна онлайн на сайті флеш-мобуhttp://30daysofbiking.com/.

Їздити на двоколісному треба, дотримуючись правил безпеки, нагадують велоактивісти. І не забувати вдягати захисний шолом. Ті, для кого велосипед уже став звичним транспортом, впевнені, їздити на двоколісному корисно й економно.

По-перше, їзда на велосипеді, це – менше викидів, по-друге, набагато менше трафіку автомобільного, тому що навіть 10 велосипедистів займають менше місця, аніж той же громадський транспорт. Це здоровий спосіб життя, і, врешті-решт, вигідно економічно.


46
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.