Стоматологія
Друк на футболках і чашках

СТАРТУЄ АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ 2017»

СТАРТУЄ АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ 2017»

СТАРТУЄ АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ 2017»

Навеснівже традиційно з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, відновлення належної чистоти і порядку на території міста та району після зимового періоду та танення снігу в районі проводиться акція «За чисте довкілля 2017».

У ході акції заплановано виконати значний обсяг робіт із прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, а також забезпечити очищення від сміття прилеглих до житлових масивів територій, берегів річок і водойм.

І це справа не лише органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та комунальних підприємств.

Працівники кожної установи та організації, закладу торгівлі, медичного чи навчального закладу щороку активно долучаються до проведення заходів по санітарній очистці населених пунктів. Проте, щоб дійсноякісно і в оптимальні терміни виконати весь обсяг робіт, потрібно всім разом, всією громадою братися до роботи. Ми надіємось, що в цьому році до справи прибирання також активно долучаться громадські організації району та приймуть активну участь у наведенні порядку в нашому місті та селах району.

Особливо велике прохання до жителів багатоквартирного сектору: навесні, після танення снігу прибрати прибудинкові території, привести до належного естетичного вигляду самовільно встановлені огорожі навколо будинків.

Хочемо нагадати керівникам підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі та громадського харчування усіх форм власності, що крім обов'язкового прибирання прилеглої території, кожна юридична особа, чи фізична особа-підприємець має закріпленутериторію, прибирання якої зобов'язуєпункт 3.2 Правил благоустрою населених пунктів.

Цими ж Правилами передбачено, що «Прибирання територій в районах приватної забудови здійснюється їх власниками» ( пункт 3.11). Таким чином кожен власник, орендар, користувач домоволодіння чи земельної ділянки зобов'язаний прибрати територію навколо огорожі, тротуар та дорогу до середини осі поруч з присадибною чи земельною ділянкою.

Хочемо також повідомити, що єдиним обов'язковим санітарним днем на території району встановлено четвер, а відповідно до адміністративного Кодексу України «захаращення та несвоєчасне прибирання території від побутового, будівельного сміття, піску, деревини, опалого листя, гілля, нанесення транспортними засобами на дорогу ґрунту чи інших залишків будматеріалів» карається штрафом у розмірі 28-80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, для фізичних або 50-100 таких мінімумів для юридичних осіб.

Не залишаймося байдужими. Зробімо всі разом, щоб наше місто, наші села та наш район були чистими і охайними.

Сектор житлово-комунального господарства райдержадміністрації

148
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.