Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Стартувала перша зміна 2019 року табору «Світанок», що на Ізяславщині!

Стартувала перша зміна 2019 року табору «Світанок», що на Ізяславщині!

Літо щораз ставить перед батьками нелегке завдання – влаштувати дітям гарний відпочинок. При цьому бажано, щоб вони й оздоровилися, подихали свіжим повітрям і були під наглядом добрих педагогів та вихователів. Важливі також безпека перебування у місці відпочинку, цікаве й змістовне дозвілля.

11 червня відбулося урочисте відкриття першої зміни в дитячому оздоровчому таборі «Світанок», що в селі Білогородка Ізяславського району.

Зусиллями керівництва відділу освіти, молоді та спорту за підтримки голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова заклад було вчасно підготовлено до прийому дітей. У таборі для оздоровлення та відпочинку дітей створені усі належні умови: 5-ти разове харчування, заплановані екскурсії та різноманітні культурно-мистецькі заходи, конкурси та розваги.

На святковій лінійці гостей, які завітали до табору «Світанок» — голову районної державної адміністрації Бориса Яцкова, заступника голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимира Левченка, заступника голови Ізяславської районної ради Михайла Борисюка, начальника управління фінансів районної державної адміністрації Сергія Журавля, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ростислава Конончука, настоятеля місьцевого свято-Покровського храму Православної Церкви України о. Дмитра Ваврика – діти привітали запашним українським короваєм.

У своєму виступі на урочистому відкритті голова районної державної адміністрації Борис Яцков повідомив, що цього річ у таборі планується оздоровити близько не лише дітей із Ізяславського району, а й сусідніх із Ізяславським районом районів та об'єднаних територіальних громад, адже для цього проведено колосальну роботу. Неодноразово проводилися перемовини з сільськими головами, депутатами районної ради, підприємцями району. Для оздоровлення і відпочинку дітей задіяні не лише бюджетні кошти, а благодійна допомога бізнесових структур.

Крім добрих напутніх слів гості подарували для організації роботи табору спортивний інвентар.

«У нас класні вожаті! Вони добрі й з ними не буває сумно! Ми вже встигли пограти у ігри, разом потанцювали на дискотеці, вони нас люблять… А ще дуже подобаються фізкультурні ігри», — наголосили під час спілкування його вихованці.

«Діти у таборі хороші! Усі розумні, талановиті й дуже спортивні. Хтось займається спортом, хтось професійно танцює, співають майже усі. Тому з ними легко знайти спільну мову», — розповіли вожаті табору.

«Головне, що дітям у таборі подобається. Гарні вихователі, облаштований побут й смачна їжа. Адже для мене, насамперед, важливий комфорт для дітей та можливість показати свої таланти й творчість», — заявила бабуся одного із відпочивальників.

Завершилось святкове відкриття табірної зміни великим танцювальним флешмобом за участі всіх дітей та їх виховників.

Вітаємо наших маленьких друзів із відкриттям табору! Бажаємо вихователям побачити літній позитив, допомогти дітям пізнати нові грані світу й себе у ньому, пробудити ініціативу! Щиро сподіваємося, що відпочинок 2019 стане незабутнім, яскравим на враження і нові знайомства!

Початок відпочинку виявився вдалим. Сподіваємося, що під час перебування у таборі діти будуть весело та активно відпочивати, і наступного року неодмінно захочуть повернутися сюди ще раз.

ФОТОЗВІТ

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.