Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Справи, що об’єднують людей

Справи, що об’єднують людей

Війна… Як прикро, що інколи сумні сторінки історії повторюються. Сьогодні блакитне мирне небо України накрила чорна хмара військового протистояння, і знову чути вибухи, крики поранених, плач жінок і дітей у Луганську, Донецьку…Ніщо так не об'єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна — війна, хоч як би ми її не називали. Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає фізично, фінансово чи морально. У прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти.

Учні Плужнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів приєдналися до акцій «Лист пораненому», «Зігрій своїм теплом», «Оберіг для воїна». Це маленька краплинка доброти і розуміння, але краплинка до краплинки – і це вже річка, що рве греблю байдужості.

І в такі складні часи є люди, яким не байдужа доля дітей. Активною стала співпраця колективу школи із військовими в/ч №3043 спеціального призначення Хмельницької АЕС м.Нетішин. Командування організувало для учнів школи екскурсію на атомну електростанцію, в краєзнавчий музей. А 6 квітня вихованці школи зустрічали гостей вже у себе. Дякуючи військовослужбовцям, діти на власні очі побачили сучасне обмундирування, види різноманітної зброї. Представники військової частини також ознайомили із сучасними засобами зв'язку, засобами маскування та екіпіровки, показали вправи скелелазіння. Особливо перехопило дух у дітей, коли вони побачили новітню бойову техніку.

Організовував військових до показу заступник командира військової частини Козак В.В. У ході зустрічі виникало чимало запитань, на які Володимир Валентинович дав відповіді. З глибокою повагою і гордістю він представив військових.

«Всі хлопці, які завітали до вас, є учасниками АТО. Вони брали участь під час кожної ротації, пройшли воєнними дорогами м.Попасного, м.Сіверська та іншими населеними пунктами Луганської області. Біль від втрати, смерті однополчан назавжди залишається великою раною, але любов серця залишається більшою. Ми гордимося, що двох військових відзначено нагородою Президента України «За військову службу Україні», зазначив командир.

Крім того, він відзначив, що з військовими постійно проводяться заняття з бойової спеціальної підготовки, на високому рівні підтримується бойова готовність. З метою піднесення патріотичного духу у молоді, проводять подібні зустрічі з учнями шкіл, адже кожен свідомий громадянин має бути готовим до захисту своєї держави.

Наприкінці зустрічі подякував воїнам за цікаво проведений захід заслужений працівник освіти України, директор школи Климчук В.І. Зокрема, Валентин Іванович відзначив, що військова підготовка молоді зараз вкрай необхідна і має починатися у стінах школи не тільки на уроках фізкультури, а й на інших предметах, які дають пізнавальну та повчальну інформацію. Під час навчання в школі формується і сила волі, яка вкрай необхідна у надзвичайних ситуаціях. Патріотизм наших воїнів нехай буде прикладом для наслідування.

За матеріалами Плужнянської загальноосвітньої

санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів

231
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.