Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Спостереження за природою краю

​Спостереження за природою краю

У національному природному парку «Мале Полісся» тривають фенологічні спостереження за природою не лише території Парку, а й прилеглих територій.

Наразі було обстежено долину річки Горинь, що протікає на межі Парку. В ході обстежень було виявлено місцезростання ранньоквітучих рослин типових для наших регіонів: зірочок жовтих, пшінки весняної, анемони дібровної, чини бульбистої, конвалії травневої, рясту порожнистого та інші.

Окрім флористичного різноманіття в даній території ще й досить багата фауна. Це пояснюється наявністю водойми, навколо якої формується багата природна кормова база. Зокрема було відмічено такі види: лелека білий, дятел звичайний, дрізд співочий, зяблик, синиця чорна, повзик звичайний, плиска біла, лебідь-шипун, курочка водяна, лиска, крижень звичайний, чепура велика, мартин звичайний, чапля сіра та інші.

Працівники національного природного парку «Мале Полісся» продовжують весняні спостереження за природою Парку. Це має важливе знаення в природоохоронній діяльності, адже завдяки постійним спостереженням і моніторингу можна побачити реальну картину життя природи. Можна зрозумітипопуляції,яких видів зменшуються, а які, навпаки, процвітають та примножуються)))).

176
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.