Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Спортивний успіх юних ізяславчан

Спортивний успіх юних ізяславчан

За підтримки обласного відділення НОК України 6 та 7 квітня у старовинному і мальовничому місті над Смотричем – Кам'янці-Подільському, відбувся ХІ турнір з легкої атлетики пам'яті відмінників освіти – першого майстра спорту зі стрибків у висоту з Хмельниччини Бориса Одінцова та вчителя – методиста вищої категорії В'ячеслава Шмирка.

На змагання прибула рекордна кількість учасників – 245 юнаків та дівчат, які представляли 16 команд з Івано-Франківської, Вінницької, Чернівецької та Хмельницької областей і боролися за нагороди турніру в 15 видах програми у двох вікових групах (1999-2000 р.н., 2001 р.н. та молодші). До них поза конкурсом долучились також два десятки студентів місцевого університету та ветерани спорту.

Урочисте відкриття турніру відбулося на майданчику біля НВК № 9, де тривалий час плідно працювали зі школярами, створивши хорошу спортивну базу в цьому закладі, Одінцов і Шмирко.

Привітали юних легкоатлетів, педагогічний колектив і учнів НВК керівники освітянських та спортивних закладів міста, в тому числі член обласного відділення НОК України – завідувач кафедри легкої атлетики Кам'янець-Подільського національного університету Леонід Гурман, директор навчального закладу Наталія Осадчук, які побажали спортсменам хорошими спортивними досягненнями відзначити Міжнародний день спорту, укріпити дружні відносини та відвідати історичні й культурні пам'ятки міста.

На бігових доріжках і в секторах легкоатлети вдало розпочали літній сезон, чому сприяла хороша погода. Ними було встановлено 9 нових та повторено 3 рекорди турніру.

Серед призерів були і юні ізяславчани: Борис Коломійчук – ІІ місце у стрибках у висоту; Вікторія Кучерук – І місце з метання спису та І місце зі штовхання ядра; Богдан Притульський – ІІ місце зі штовхання ядра; Леонід Довгий – ІІІ місце зі штовхання ядра; Вікторія Крушельніцька – ІІ місце з бігу на 100 метрів.

Всі переможці і призери змагань були нагороджені грамотами і медалями.


За матеріалами сектору молоді та спорту відділу

освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

273
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.