Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Спортивні вихідні у Плужному

Спортивні вихідні у Плужному

Спортивні вихідні у Плужному

Впродовж останніх вихідних на базі спортивного комплексу «Епіцентр», що розташований в селі Плужне, було проведено ряд спортивних заходів.

Зокрема, в суботу 10 лютого, за підтримки районної громадської організації ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) та районної громадської організації «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» за підтримки місцевої влади було проведено відкрите заняття по таеквон-до в спортивному комплексі «Епіцентр». На ньому були присутні кращі спортсмени спортивного клубу «Воїн» міста Київ та школярі Плужненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» ім.Р.Й.Бортника та учні із навчальних закладів сіл Борисів і М'якоти. Заняття провели старший тренер клубу Юрій Юрійович Огньов і чемпіонка Європи, інструктор 1 Дан Ангеліна Александрова.

Після занять відбувся запис бажаючих школярів із Плужного, Борисова, М'якіт до секції таеквон-до, яка незабаром розпочне тут свою роботу.

У неділю, 11 лютого, у спортивному комплексі «Епіцентр» села Плужне відбувся «Кубок вихідного дня» із футзалу. Приймали участь команди відділень Національної поліції міст Шепетівка, Ізяслав, Ізяславської ЗВК № 58 і села Плужне. Володарем Кубку у результаті напруженої боротьби стала команда села Плужне. Другу сходинку зайняли футзалісти Ізяславської ЗВК № 58, третю — поліцейські міста Ізяслав.

121
RSS
Гость
02:29
Жаль що таких спортзалів не має по інших селах;
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.