Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Спорту бути на селі

Спорту бути на селі

Спорту бути на селі

19 березня у Радошівці відбулися змагання по волейболу на кубок В.Стасюка, де зустрілися команди сіл Радошівки, Путринець, Михлі та Плужного. В напруженій боротьбі здобула перемогу команда села Михля, капітан команди – Бондарук Микола.

II місце посіла команда с.Плужне, капітан – Кондратович Олександр.

III місце здобула команда с.Радошівка, капітан – Красногір Євген.

Хотілося б відмітити, що в змаганнях брали участь спортсмени різного віку: наймолодший – Паламарчук Денис Русланович с.Радошівка, найстарший учасник змагань член команди с.Михля – Кравець Микола Дмитрович.

Завдяки великому шанувальнику, меценату, «фанату» футболу Ігорю Мартинову, відбулося народження другої футбольної команди від Радошівської сільської ради — команди села Путринці. На святі новоствореній команді Мартинов І.Д. подарував спортивну футбольну форму.

Радошівська футбольна команда зі словами вдячності за допомогу та плідну співпрацю подарувала спортивну футболку з фотографією футбольної команди та почесним 10 номером нападаючого.

Із побажаннями гарних спортивних успіхів на цих святкових заходах був присутній завідуючий сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук. Ним була вручена для Мартинова І.Д. грамота за активну діяльність у розвитку спорту на селі. Також меценату футбольної команди вручено грамоту виконавчим комітетом Радошівської сільської ради. Віталій Олексійович подякував сільському голові Годованцю В.В. за вагомий внесок в розвиток спорту на території сільської ради.

Після вручення нагород та привітань була проведена товариська зустріч команд с.Путринець та с. Радошівки.

За матеріалами Радошівської сільської ради

80
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.