Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Спочатку подбай, а потім полюй

Спочатку подбай, а потім полюй

Спочатку подбай, а потім полюй

5 листопада відкривається полювання на хутрових та парнокопитних звірів в Ізяславському районі. В цей період частішають випадки браконьєрства. Щоб змінити ситуацію і покласти край цьому негативному явищу, потрібен постійний контроль за мисливськими угіддями, який могли б здійснювати місцеві первинні колективи мисливців. Але ніякого контролю немає. Часто іде свого роду змагання: хто першим вполює здобич – місцеві чи приїжджі.

Необхідно створити умови, щоб місцевим мисливцям було вигідно захищати мисливський фонд на своїх територіях. Без підтримки місцевого населення ніякі єгерські служби з браконьєрством не впораються.

Також в переддень відкриття полювання, нагадуємо, що в Україні надзвичайно складна ситуація з розповсюдженням африканської чуми свиней. Її спалахи зареєстровано в 14 областях, зокрема і в Хмельницькій. Тому закликаємо всіх мисливців відмовитися від використання на полюванні мисливських собак для уникнення розповсюдження збудника чуми. А первинні мисливські колективи повинні провести роз'яснювальну роботу та визначити місця для встановлення кормових столів звірів, забезпечити їх функціонування з метою зменшення міграції дикого кабана.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу

50
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.