Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Співробітники ІВК №31 долучились до Всесвітнього флешмобу #22PushupChallenge

Співробітники ІВК №31 долучились до Всесвітнього флешмобу #22PushupChallenge

Співробітники Державної установи «Ізяславська виправна колонія (№31)»долучились до Всесвітнього флешмобу #22PushupChallenge

Все більше жителів Ізяславщини приєднуються до участі у флешмобі #22PushupChallenge.

30 січня 2017 року співробітники Державної установи «Ізяславська виправна колонія (№31)» прийняли участь у Всесвітньому флешмобі #22PushupChallenge, який полягає у виконанні вправи згинання і розгинання рук в упорі лежачи 22 рази та передачі естафети іншому.

Співробітники ІВК-31 прийняли естафету від особового складу Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП в Хмельницькій області.

Ідея цієї акції висловити підтримку українським воїнам, які повернулисяіз зони бойових дій і мають посттравматичний синдром, та наголосити, що бійці, які повертаються додому з війни, потребують уваги та підтримки суспільства. Також це можливість привернути увагу всього нашого народу до проблем, які, на жаль, переслідують ветеранів військової служби, котрі відслужили свій термін і зараз повернулися до цивільного життя.

«Ми повинні намагатися робити все можливе для того, щоб підтримати таких людей, і найголовніше – дати їм зрозуміти, що вони потрібні всім нам, самим собі, своїм родинам та нашому народу, — наголосив перед співробітниками начальник установи Павло Довгополенко. Також Павло Володимирович повідомив, що працівники установи передають естафету #22PushupChallengeособовому складу Замкової виправної колонії (№58).

За матеріалами Державної установи «Ізяславська виправна колонія (№31)»

166
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.