Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Спішіть творити добро ближньому

​Спішіть творити добро ближньому

Благодійники з Великобританії у черговий раз надали допомогу Ізяславській центральній районній лікарі.

Завершується 2020 рік, наближаються новорічно-різдвяні свята. Ми віримо, що саме у ці дні трапляються дива, прояви щирості, доброти, любові до ближнього. Сьогодні, 11 грудня, напередодні відзначення дня святого Андрія, в КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» відбулась радісна подія. Цього дня до медичного закладу в черговий раз із подарунками завітав Анатолій Ковальчук — представник Міжнародного благодійного фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання») із Великої Британії. Він за дорученням почесного голови Фонду пані Патрисії Гаррісон (Великобританія) виконав почесну місію – передав закладу новий реабілітаційний комплекс РК-1 з двома ліжками (знаходиться у дитячому відділенні лікарні) та фетальний монітор L8 LED+LCD tvins (знаходиться у пологовому відділенні лікарні). Загальна вартість подарованого 166,750 тис.грн.

Тренажерний комплекс призначений для відновлення рухових функцій верхніх та нижніх кінцівок, реабілітації після травм, при захворюваннях нервової системи, опорно-рухового апарату у ревматологічних і кардіологічних хворих, після протезування. На комплексі можуть займатися одночасно 4 пацієнти. Придбані з реабілітаційним комплектом РК-1 лікарняні ліжка «БІОМЕД» НВM-2SM призначені для тривалої реабілітації пацієнтів.

Це вже третій дарунок від Фонду для громади Ізяславського краю. Перша допомога була надана у жовтні 2019 року (тоді було передано обладнання на суму 25 тис.грн). Друга зустріч відбулась 14 січня поточного року, коли у день святого Василя та свято старого Нового року було передано закладу інкубатор для новонароджених YP-920 вартістю 300 тис. грн.

У церемонії передачі крім пана Анатолія Ковальчука взяли участь — голова Ізяславської районної державної адміністрації Іван Федорчук, Ізяславський міський голова Сергій Шлегель, головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій та інші. Від імені медичного персоналу лікарні завідувачка дитячим відділенням Ольга Федорчук, завідувач пологовим відділенням Олег Вовчук та лікар-акушер-гінеколог Володимир Свердлюк висловили щиру подяку пані Патрисії Гаррісон, пану Анатолію Ковальчуку та Міжнародному благодійному фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання») (Великобританія) за їх щирість, доброту та благодійну підтримку дітей Ізяславщини.

У ході спілкування із керівниками Ізяславщини Анатолій Ковальчук зазначив, що пані Патрісія Гаррісон за благодійність у справі підтримки дітей України у свій час королевою Великої Британії Єлизаветою ІІ була нагороджена Орденом Британської імперії.

Також представник Фонду наголосив, що матеріальна допомога, отримана для придбання високоефективного обладнання, — не одноразова акція, а продовження тривалої багаторічної співпраці між Ізяславською центральною районною лікарнею і Фондом «Нью Бегіннінс». Окрім того було зазначено, що вихідці з Ізяславщини, де б вони сьогодні не перебували, поцікавляться проблемами лікувальних закладів краю, і не тільки ними, і прагнутимуть регулярно надавати їм посильну фінансову чи матеріальну допомогу.

Сектор РДА

264
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.