Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Спільний міжконфесійний молебень за єдність і мир в Україні

Спільний міжконфесійний молебень за єдність і мир в Україні

Спільний міжконфесійний молебень за єдність і мир в Україні

24 серпня вся Україна відзначала найважливіше державне свято. Це не просто День народження держави, це зриме втілення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які віками плекали самостійність.

На жаль, нині наша Батьківщина проходить у черговий раз випробування — випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини країни.Тому цей ювілейний день незалежності України відзначали в місті Ізяслав без гучних святкувань.

Проте, знаковим символом прагнення до єдності українського суспільства стала спільна участь у міжконфесійному молебніпарафіяльних громад Ізяславського благочиння Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат та парафії святого Йосипа Римо-католицької церкви міста Ізяслав, який проведено 24 серпня у День незалежності України.

Молитовний захід відбувся у глибоко символічному для усіх ізяславчан місці – біля Алеї Героїв Небесної Сотні. До місця проведення духовного заходу вірні кожної релігійної конфесії урочисто прийшли хресними ходами від своїх храмів.

Участь у міжконфесійному спільному молебні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, міський голова Валентина Корнійчук, учасники АТО, представники організацій, підприємств, установ району, а також громадськість та гості міста.

Усі присутні на заході здійснили спільну молитву за єдність держави, порозуміння у громадах та в країні, а також за славних захисників Батьківщини.

Крім того духовенством було відправлено спільну панахиду за борців, що поляглизаволю, незалежність та територіальну цілісністьУкраїни.

З молитовними настановами звернулися до присутніх священнослужителі різних конфесій: митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук (УПЦ КП) та отець Едуард Пюро (РКЦ), зазначивши, що дар Незалежності – це Божий дар для всіх. Для того, щоб ми мали вільну і незалежну Україну, десятки, сотні і тисячі героїв України упродовж століть віддавали своє життя, але цей дар отримали ми. Цінуймо цей дар. Цінуймо свою свободу, цінуймо вільну і незалежну Україну і докладімо всіх зусиль, щоб цей дар втримати, щоб вільну і незалежну Україну ми могли розбудувати і передати нашим наступним поколінням. Нехай Господь Бог нам у цьому допомагає.

Після завершення спільного молебню священнослужителі благословили усіх присутніх.

У рамках відзначення 25-річчя незалежності України вірянами було виконано українські пісні, а також продекламовано патріотичні вірші.

На жаль, у спільній молитві за Україну та її народ, не взяли участь представники духовенства Ізяславського благочиння Шепетівської єпархії Української Православної Церкви. Вони повідомили, що піднесли свої молитви у власних храмах.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

110
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.