Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Спільний міжконфесійний молебень за єдність і мир в Україні

Спільний міжконфесійний молебень за єдність і мир в Україні

24 серпня українці відзначають велике національне свято нашої державності – День незалежності України. Це не просто День народження держави. Це свято пам'яті про цілі покоління наших предків, що століттями творили націю і боролися за державність, це День, коли щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти у нас, українців, мудрість, а Майбуття спонукає виховувати в нас особливу відповідальність перед українською історією, перед нашими нащадками.

На жаль, нині наша Батьківщина проходить у черговий раз випробування — випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини та доньки країни.

Знаковим символом прагнення до єдності українського суспільства стала спільна участь у міжконфесійному молебні вірян парафіяльних громад Ізяславського благочиння Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат та парафії святого Йосипа Римо-католицької церкви міста Ізяслав, який проведено 24 серпня у День незалежності України.

Молитовний захід відбувся у глибоко символічному для усіх ізяславчан місці – біля Алеї Героїв Небесної Сотні. До місця проведення духовного заходу вірні кожної релігійної конфесії урочисто прийшли хресними ходами від своїх храмів.

На міжконфесійному спільному молебні були присутні керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк, голова районної ради Сергій Шлегель та його заступник Михайло Борисюк, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук, учасники АТО, делегації від трудових колективів організацій, підприємств, установ району, а також жителі та гості міста.

Захід відкрив заступник міського голови Віталій Андрійчук. Привітавши присутніх учасників із найважливішим державним святом України, Віталій Іванович зазначив, що цей День є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, за здійснення споконвічної мрії наших предків — бути господарями на своїй рідній землі! За весь період боротьби за Батьківщину українці не розпорошилися світом, не загубилися серед народів і країн. Сформувались як народ, утвердились як нація! І навіть у наш час, які б високі вимоги не висувала б нам доля — ми, українці, не перестаємо дивувати увесь світ своїм духом, патріотизмом, своєю незламною вірою у перемогу та мир.

Усі присутні на заході піднесли до Всевишнього спільну молитву за єдність держави, порозуміння у громадах та в країні, а також за славних захисників Батьківщини.

Крім того духовенством було відправлено спільну панахиду за борців, що поляглизаволю, незалежність та територіальну цілісністьУкраїни.

До присутніх на заході із пастирським словом звернулись священнослужителі різних конфесій: митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук (УПЦ КП) та отець Едуард Пюро (РКЦ). Вони наголосили, що дар Незалежності – це Божий дар для всіх. Цінність Незалежності – безмірна, а процес становлення держави – тривалий і непростий. Для того, щоб ми мали вільну і незалежну Україну, десятки, сотні і тисячі героїв України упродовж століть віддавали своє життя, але цей дар отримали ми. Цінуймо цей дар. Цінуймо свою свободу, цінуймо вільну і незалежну Україну і докладімо всіх зусиль, щоб цей дар втримати, щоб вільну і незалежну Україну ми могли розбудувати і передати нашим наступним поколінням. Нехай Господь Бог нам у цьому допомагає.

Після завершення спільного молебню священнослужителі благословили усіх присутніх.

У рамках відзначення 26-ї річниці незалежності України вірянами було виконано українські пісні, а також продекламовано патріотичні вірші.

На жаль, у спільній молитві за Україну та її народ, не взяли участь представники духовенства Ізяславського благочиння Шепетівської єпархії Української Православної Церкви. Вони повідомили, що піднесли свої молитви у власних храмах.

Молебень завершився «Молитвою за Україну» у виконанні церковного хору.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

61
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.