Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Спека повертається: водіям вантажівок нагадують про обмеження руху влітку

Спека повертається: водіям вантажівок нагадують про обмеження руху влітку

З наступного тижня у Хмельницький знову прийде задушлива спека. У поліція нагадують далекобійникам, що їздити дорогами України при температурі вище 28 градусів можна тільки вночі.

До кінця літа рух автотранспорту, вагою понад 24 т або навантаження на вісь більше 7 т за температури повітря +28ºС і вище заборонено. Заборона діє з 10:00 до 22:00. Такі обмеження в русі пов'язані із значним руйнуванням дорожнього покриття під впливом динамічних навантажень та високих температур.

Якщо температурний покажчик сягає позначки +28 ºС, усі вантажівки після перевірки документів направляються на спеціальний майданчик відстою. Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області надає перелік та карту-схему місць для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування.

На карті нанесено 28 майданчиків із адресними кілометровими прив'язками, найменуванням населених пунктів та автодоріг, аби швидко зорієнтувати водіїв, де вони можуть перечекати тимчасові обмеження руху.

Місця відстою транспортних засобів розташовані поблизу об'єктів сервісу, дорожніх патрульних служб.


Джерело: vsim.ua

123
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.