Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Соціальний заклад з багатофункціональними можливостями

Соціальний заклад з багатофункціональними можливостями

Соціальний заклад з багатофункціональними можливостями

Соціальний захист найбільш уразливих категорій населення та забезпечення ефективної роботи закладів соціального спрямування – це має бути чи не головним напрямком діяльності як органів державної влади, так і місцевого самоврядування.

Нещодавно,3 лютого, в стінах цієї ж таки будівлі відбулась доволі знакова подія для жителів Білогордки та й для громади району. Численні мешканці села та гості зібрались, аби дати життя новому комунальному соціальному закладу Білогородської сільської ради з символічною назвою «Відродження», який відкрив свої двері для найбільш вразливих громадян – пенсіонерів, осіб, які потребують стороннього догляду, та одиноких громадян.

Привітати ініціаторів цього проекту з успішною його реалізацією завітали народний депутат України Андрій Шинькович, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств району, сільські голови. Насамперед, було проведено обряд освячення приміщення закладу, який здійснив благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії УПЦ Київського патріархату о.Володимир Ковальчук у співслужінні із настоятелем місцевого храму УПЦ КП о.Дмитрієм Вавриком.

До присутніх на заході звернувся народний депутат України Андрій Шинькович, який подякував сільському голові Оксані Тарасюк за наполегливість, проявлену під час реалізації даного проекту. Також він вручив закладу подарунок — новий телевізор. До привітань із знаковою подією до присутніх звернулись заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та заступник голови районної ради Михайло Борисюк. Вони наголосили, що це перший подібний комунальний заклад соціального спрямування, який діятиме на території Ізяславського району. Також вони подякували сільському голові та всім, хто долучився до проведення усіх необхідних робіт, а також побажали, щоб реалізація цього проекту принесла очікувані результати.

Виступаючи перед присутніми, Білогородський сільський голова Оксана Тарасюк відзначила, що саме відкриття подібного соціального закладу частково вирішує проблеми соціально незахищених груп населення громади. Проживаючи та харчуючись тут, люди матимуть змогу отримувати необхідну допомогу. В будь-яку пору року у закладі можуть перебувати й одинокі пристарілі громадяни, яким важко проживати без стороннього догляду. Крім того, за рахунок сільського бюджету тут буде забезпечено безкоштовне перебування під час лікування інвалідів війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, учасників АТО та бойових дій, матерів з дітьми, які потрапили в важкі життєві обставини, що проживають на території сільської ради. Вартість одного дня перебування у такому закладі з чотириразовим харчуванням – 35 грн. У закладі забезпечений відповідний температурний режим, працює пральня та встановлено гідробокс. Заклад розраховано на 15 місць. Насамкінець свого виступу Оксана Тарасюк подякувала народному депутату Андрію Шиньковичу, керівництву району та всім, хто допомагав облаштувати соціальний заклад.

Фото

За матеріалами Білогородської сільської рад

97
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.