Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Сотні саджанців волоського горіха висаджено в Ізяславі

Сотні саджанців волоського горіха висаджено в Ізяславі

Цього тижня в нашому старовинному місті Ізяслав було висаджено до 200 саджанців волоського горіха. Головною метою було об’єднати людей та озеленити територію громади. Адже за останні роки питанню оновлення зелених насаджень приділяється значна увага. За цей час на Ізяславщині висаджено вже понад тисячі саджанців різноманітних видів. Замість старих аварійних дерев з'являються молоді деревця. Цей процес нікого не залишає байдужим, свідомі мешканці нашої громади долучаються до нього постійно. Та й під час війни Україна зазнає величезних екологічних втрат. А така акція – це внесок у майбутнє і прояв любові до природи. Також варто зазначити, що порівняно з іншими деревами, горіх не вимагає особливого догляду. А самі плоди цих дерев дуже поживні й добре зберігаються.

Посадковий матеріал був благодійно наданий місцевим жителем та ФОПом Ігорем Буняком.

За сприяння Андрія Стрільчука та працівників КП «Комуненерго» сотні саджанців горіха було висаджено в центрі міста, вздовж узбережжя річки Горинь.

Злагоджена співпраця учасників озеленення дала швидкий результат, справу було зроблено блискавично швидко, бо працювали в радість. Тож вже через кілька років дерева піднімуться та утворять особливий образ Ізяслава.

Гарна справа об’єднала жителів громади, найголовніше тепер – вберегти саджанці та здійснювати полив. Кожен мешканець громади може принести користь – висадити, полити, вберегти від вандалізму. Гуртуймося навколо гарної мети!

134
RSS
Василь
22:21
Слава Богу, що Кожен мешканець громади може принести користь – висадити, полити, вберегти від вандалізму волоських горіхів. Люди, які садять горіхи думають про життя…
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.