Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Сонячну енергетику мають намір розвивати на Ізяславщині

Сонячну енергетику мають намір розвивати на Ізяславщині

Сонячна енергетика широко використовується у різних країнах світу. Наприклад такі станції будують у Канаді, Італії, Німеччині та Таїланді. А у пустелі Сахара збудували найбільшу сонячну електростанцію світу.

На території України сонячна енергетика — відносно нова галузь електроенергетики, проте стрімко розвивається.

Перехід на сонячну енергію відображає нову енергетичну реальність, в якій знижуються витрати на виробництво відновлюваних джерел енергії та зростають витрати на ядерну енергетику.

Про намір побудувати першу на території Ізяславщини сонячну електростанцію, яка не завдаватиме шкоди навколишньому середовищу і генеруватиме екологічно чисту енергію, заявила енергокомпанія ТОВ «Індіан-Еко» з м.Хмельницький.

Фотогальванічну електростанцію орієнтовною площею 20.0 га планують побудувати на території Плужненської сільської ради (за межами населених пунктів).

Фінансування робіт щодо розроблення детального плану території здійснюватиметься за рахунок коштів даної компанії.

З метою обговорення питання укладення тристороннього договору на розроблення детального плану території відбулась робоча нарада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука.

Також у ході зібрання було обговорено щодо забезпечення: складання разом із розробником завдання на розроблення детального плану території, а також організацію проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів.

Підсумовуючи нараду, посадовець зазначив: «Якщо сьогодні є можливість створювати сонячні електростанції, то потрібно це робити. Адже енергонезалежність та енергоефективність – це пріоритети будь-якої розвиненої країни. Варто пам'ятати і про питання екології. Дбати про неї потрібно вже зараз, щоб наші нащадки жили у сприятливих умовах».


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

110
RSS
Гость
15:41
Надежд сомнителен приют.
«Надежды юношей питают,
Отраду старцам подают»,
Но все же постепенно тают.

И, наконец, на склоне дней
Вдруг понимает человече
Тщету надежд, тщету идей…
«Иных уж нет, а те далече»…
Гость
22:37
Вже ГЕС поставили в Ізяславі… де світло до ранку на вулицях!?
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.