Стоматологія
Друк на футболках і чашках

СОБАКИ АТАКУЮТЬ!

СОБАКИ АТАКУЮТЬ!

Люди страждають від укусів собак у місті щодня.

Найчастіше нарікають на чорну собаку, яка мешкає у районі зупинок біля магазину «Лавка» та «Поплавок». Там вона також виховує своє потомство. Собака зовсім не мирна. Вона вичікує своїх жертв, до яких підкрадається ззаду та кусає за ноги. Щодня постраждалі звертаються до лікарні. Лікарі кажуть, що вакцини немає і треба чекати кілька днів. Однак ніхто не знає, що з вами станеться за цей час.

Обурені постраждалі вже неодноразово зверталися до міської влади. Їм обіцяли вирішити це питання найближчим часом. Нещодавно відправили туди собаколова, який голими руками намагався схопити нападницю. Щоправда героєм стати так і не вдалося.

Собака й далі на волі. Вона продовжує кусати перехожих. Місцеві вже звикли і тому оминають її десятою дорогою.

Скільки ще триватиме це свавілля та скільки постраждалих потрібно, аби проблему вирішити – невідомо. Тому будьте обачними і частіше озирайтеся. Хто-зна, можливо, наступною жертвою станете саме ви.


Наталія Поплавська

742
RSS
Гость
21:50
Ця проблема актуальна вже давно, місцева влада нічого і не зробить, тому що вбивати тварин заборонено, а те що вони там з кліпсами і типу щепленні, то це все маячня повна, бо в нас за будинком нещодавно така собака привела цуценят)
Гость
23:55
Ну тут просто, себе деньги забрали, которые им выделили на стерилизацию, а собаке просто клипсу вцепили. Вам нужно не на собак жаловаться а на тех людей, что деньги воруют, которые выделяют на решение этой проблемы.
Гость
21:51
Дійсно актуальна проблема нашого міста… Так минулого року піарилися що відкрили притулок для бездомних собак, чому тих які кусають наших мешканців «собак» не ізольовано… А що кліпсу в вуха і кусай собі далі))))
Гость
19:53
Влада міста вже вкрай знахабніла,-нічого конкретного не робить, щоб позбутися проблеми безхатніх собак у м.Ізяславі.А ця проблема зашкалює в порівнянні з минулими роками… Коли вже розпочнуть шось діяти, аби позбутися цього???? А комунальники тільки свої пенсіОнні дупи в теплі зберігають…
Гость
18:22
Травити треба!!!
Гость
23:53
Себя отрави. Когда этот совок с головы уйдёт?!!!
Гость
07:00
Сумка ти Вася навіть ім'я тобі підходяще підвбрали
Гость
07:03
Сумка ти Вася, навіть ім'я тобі підходяще підібрали! Давай я тебе отправлю повір із задоволенням!
Гость
11:22
Вася отрави свою маму, за то что выродила такого уебка как ты.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.