Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«СКРИНЯ НОВОРІЧНОГО НАСТРОЮ»

«СКРИНЯ НОВОРІЧНОГО НАСТРОЮ»

«СКРИНЯ НОВОРІЧНОГО НАСТРОЮ»

Атмосфера новорічного настрою стрімко починає захоплювати світ. Це час, сповнений доброти, любові, світлих надій, щирості та душевної теплоти. Адже з приходом нового року кожен із нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. І вже малеча, і навіть дорослі, починають вірити в чудеса. Так, 22 грудня святковий настрій хвилею позитивних емоцій заполонив Ізяславський районний будинок творчості дітей та юнацтва.

Понад 250 маленьких гостей, які прийшли разом з батьками, бабусями та дідусями поринули у святкову казку. Казка… Скільки привабливого, захоплюючого в цьому слові як для дітей, так і для дорослих. Адже казка – це чари, незвичайні перетворення, багато несподіванок, щось таємниче, а найголовніше – неодмінно щасливий фінал, де добро завжди перемагає зло.

Саме такою постала перед дітьми наповнена яскравими кольорами та чудесами музична казка «СКРИНЯ НОВОРІЧНОГО НАСТРОЮ», яку приготували для дітвори господарі свята – вихованці будинку творчості. Треба було бачити переповнені емоціями щасливі обличчя маленьких глядачів. І це була найвища нагорода для тих, хто влаштував новорічне свято. Діти з першої секунди поринули у чарівний світ і до останнього вірили у диво.

З особливою теплотою сприйняли виступ чарівних гномиків — наймолодших вихованців будинку творчості, котрі подарували позитивну енергію та посмішки.

Кульмінацією свята стало ведення дружніх хороводів, що створили веселий новорічний настрій.

Незмінні персонажі новорічних свят — Дід Мороз та Снігуронька — дарували дітлахам солодощі за декламування віршів та пісень.

Фойє будинку творчості з новорічною ялинкою перетворилося на країну дитячих фантазій. З поміж цього мереживно-грайливого, хвойно-зеленого, мерехтливо-бісерного, золотисто-сріблястого, паперового виробів ховалась дитяча майстерність, а ще світле передчуття справжнього новорічного дива.

Радість переповнювала не лише дитячі очі, а й батьків, адже бачити власних дітей веселими та усміхненими — найбільше щастя.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.