Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Скорботний день пам’яті

Скорботний день пам’яті

Минула четверта річниця, як 3 липня надійшла трагічна звістка в село М'якоти у родину Чепелюків, що в результаті смертельного поранення під час виконання бойового завданняпід Слов'янськом загинув син — сержант високомобільних десантних військ Володимир Чепелюк.

Аби вшанувати подвиг свого земляка, помолитися, запалити свічку пам'яті і ще раз подякувати батькам за Героя, заступник голови районної ради Михайло Борисюк спільно із М'якотівським сільським головою Сергієм Залєвським, комісаром районного військового комісаріату Сергієм Царуком та головою районної спілки воїнів-учасників АТО Володимиром Павлюком приїхали віддати шану та покласти квіти до могили загиблого учасника АТО Володимира Чепелюка.

Біля могили сина були батьки Людмила та Микола Чепелюки, рідні, друзі, близькі, знайомі. Зі словами скорботи за захисником України, подяки батькам за виховання справжнього патріота, підтримки родині до присутніх звернулися Михайло Степанович, Сергій Анатолійович, Сергій Васильович, Володимир Андрійович. Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни, – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був і наш земляк, воїн АТО, — говорили присутні.

Нагадаємо, Володимир Чепелюк проходив службу у 80-му окремому аеромобільному полку ВЧ А-0284 на посаді старшого роти. 3 липня 2014 року обірвалося його життя на борту БТР від вибуху гранати. Згідно Указу Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України».

Героїзм та пам'ять загиблого Володимира Чепелюка було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до могили.

Присутні також віддали шану та поклали квіти намогилу воїна АТО Олександра Мамлая, який жертовно віддав своє життя за рідну неньку-Україну.

Матері обох Героїв подякували усім за підтримку, що прийшли віддати данину пам'яті у скорботний день.

Схилімо голову перед матір'ю і батьком, які свого часу змогли виховати сина-патріота, мужнього захисника, і будьмо гідні його подвигу, адже ми повинні продовжити його боротьбу і зробити усе від нас залежне, щоб Україна стала кращою, такою, якою хотів бачити її Герой.

Із сумом у серці пам'ять про незабутній подвигзавжди житиме в серцях кожного.


За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

129
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.