Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Схід села у Завадинцях

Схід села у Завадинцях

Схід села у Завадинцях

Проблемне питання відновлення водопостачання до домогосподарств мешканців села зібрало завадинчан-активістів сьогодні, 26 липня, в сільському клубі. Це глобальне питання хвилює мешканців села вже не перший рік.

На запрошення Завадинецького сільського голови Людмили Пащук прибули на схід села перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук та головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Людмила Чорна, а також представники ТОВ Компанія «Укрелітагро».

У ході зібрання вияснилось, що місцевий водогін, який існує, як то кажуть, на доброму слові, збудовано ще за часів колишнього колгоспу. Причиноюаварійності водопровідної мережі є, насамперед, фізична зношеність труб, застаріле обладнання та громада, котра, у свою чергу, користується водою на безоплатній основі.

Вибух пристрастей мешканців села дійшов до того, що в сторону сільської ради прозвучали ультимативні вимоги навести лад з водою в цьому селі.

Аби вирішити ситуацію, потрібно замінити старі труби, встановити нові сучасні глибинні насоси, і т.д. На це, звісно, потрібні кошти. Проте, окрім технічнихпричин, які негативно впливають на місцевий водогін, ситуація загострилась у тому, що на сьогоднішній день не врегульовано питання власності даного водогону, свердловини та башти.

Користуючись нагодою, Павло Павлович спільно із очільником органу місцевого самоврядування, спеціалістом сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації та представниками ТОВ Компанія «Укрелітагро» ознайомився проблемою водопостачання на окремих присадибних ділянках села.

Під час сходу села відбувся жвавий діалог між місцевою і районною владою та громадою. Обговорювались різні варіанти вирішення порушеного питання.

За результатами дискусії мешканці села погодились зберегти свердловинуяк надійного джерела водопостачання.

Крім того, визначили етапи урегулювання питання водопостачання у Завадинцях.

Для початку, сільська рада вивчить питання юридичного оформлення право власності свердловини, водонапірної башти та мережі за сільською громадою, вартості проектних робіт, а також вивчить питання щодо кількості потенційних споживачів води з водопровідної мережі села.

Після проведення вищезазначеної роботи, наступним етапом буде винесення питання збереження та відновлення водопостачання та відповідно водопровідної мережі на сесію сільської ради.

По завершенню сходу села перший заступник голови райдержадміністрації звернув увагу присутніх на необхідності об´єднання спільних зусиль сільського населення, місцевої та районної влади. Таку пропозицію підтримали представники ТОВ Компанія «Укрелітагро» та Завадинецької сільської ради.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

131
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.