Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Скажемо шкідливим звичкам - "Ні"

Скажемо шкідливим звичкам - "Ні"

12 липня спеціалістами Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із районним центром зайнятості здійснено виїзд до дитячого оздоровчого табору «Світанок» у селі Білогородка. Із дітьми, які відпочивають та оздоровлюються в таборі, було проведено тренінгове заняття «Скажемо шкідливим звичкам – «Ні». Тема шкідливих звичок досить поширена, свою актуальність вона не втрачає, а навіть навпаки – набирає ще більших обертів. Життя людини – це найцінніший дар, який дається кожному від народження. Найдорожче, що є у житті – це здоров'я. Але, як не дивно, люди дуже легковажно можуть ставитися до здоров'я, особливо молодь.

Тому Ізяславський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить систематичну, цілеспрямовану та змістовну роботу серед дітей та молоді з метою формування усвідомленого ставлення до власного здоров'я.

Мета даного заняття в дитячому таборі -спонукати дітей до здорового способу життя, виховувати у дітей свідоме ставлення до власного здоров'я і здоров'я інших людей, формувати негативне ставлення до шкідливих звичок та бажання дбати про своє здоров'я.

Заняття в таборі проходило у формі активної взаємодії з дітьми, у якій інформаційні повідомлення поєднувались із практичними вправами. Варто зазначити, що переважна більшість діток проявили гарний рівень обізнаності.
Заняття вийшло насиченим та яскравим, всі отримали море задоволення.За матеріалами Ізяславського РЦ СССДМ

109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.