Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Штабні тренування з органами управління цивільного захисту Ізяславського району

Штабні тренування з органами управління цивільного захисту Ізяславського району

Відбулися штабні тренування з органами управління цивільного захисту Ізяславського району

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука 21 липня відбулися штабні тренування з органами управління цивільного захисту за темою «Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій природного, техногенного характеру та терористичних проявів на території Ізяславського району».

У ході навчання відбулося відпрацювання практичних дій різних ланок служб цивільного захисту населення району із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та антропогенного характеру на ряді об'єктів району з метою визначення рівня готовності Ізяславської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області до дій при попередженні та ліквідації надзвичайних ситуацій природного, техногенного характеру та терористичних проявів.

У результаті навчань було здійснено перевірку реальності планування заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із життєзабезпеченням населення. Також було уточнено плани взаємодії органів виконавчої влади, служб цивільного захисту та районних територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій та установ при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Зокрема відбулось відпрацювання сценаріїв загрози терористичного нападу та пожежі на об'єктах Ізяславського РЕМ. Також було розіграно ситуацію по сценарію пошкодження ліній електроживлення внаслідок негоди й підключення автономних джерел подачі електроенергії у приміщення Ізяславської районної державної адміністрації.

У рамках навчань було проведено навчально-тренувальні збори структурних підрозділів районної евакуаційної комісії. У ході їх проведення було відпрацьовано питання систем оповіщення, взаємодії та розподілу напрямків виконання завдань. Зокрема було розіграно сценарій організації роботи із евакуації населення та ресурсів району в результаті аварії на Хмельницькій АЕС.

Також було розгорнуто роботу пунктів видачі засобів індивідуального захисту населення, пункту радіаційного контролю, тощо.

Підсумки навчань провів в залі засідань районної державної адміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук. У засіданні взяли участь члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та евакуаційної комісії районної державної адміністрації, служби цивільного захисту району, а також керівний склад цивільного захисту району та органів місцевого самоврядування.

Зокрема Павло Ковальчук проаналізувавмету та досягнуті результати проведення навчань. Він зупинився на важливості забезпечення умілої організації роботи із діяльності органів управління, сил та засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій природного, техногенного характеру та терористичних проявів на території Ізяславського району. За підсумками навчань проведено заслуховування керівного складу цивільного захисту району, керівників районних спеціалізованих служб цивільного захисту, інших учасників командно-штабних навчаньпро вжиті заходи та прийняті рішення із поставлених завдань та вказівок.

Керівником навчань відзначено злагодженість служб району і наголошено про те, що мету навчань, в основному, було досягнуто.

ФОТОМАТЕРІАЛИ ЗАХОДУ

За матеріалами сектору з надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.