Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Школярів цьогоріч звільнили від проходження ДПА

Школярів цьогоріч звільнили від проходження ДПА

Державну підсумкову атестацію скасували через коронавірус.

Учнів 11-их класів у поточному навчальному році звільнили від проходження Державної підсумкової атестації. Відповідний закон вчора, 13 квітня, ухвалила Верховна Рада. Повідомляють про це у пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

«Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти», — йдеться у повідомленні.

Окрім того, законодавчими змінами передбачили, що учні 11-их класів мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.

Нагадаємо, раніше ДПА скасували для учнів 4-их та 9-их класів.

Водночас усі етапи зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах:

  • основна сесія ЗНО – з 21 травня до 15 червня,
  • додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, на ЗНО-2021 зареєстровано 389 710 осіб, які обрали 1 543 756 тестувань.

«За статистичними показниками реєстрації, 42 580 осіб зареєструвалися для участі в ЗНО з усіх предметів лише з метою проходження ДПА (170 269 тестувань). Усього учасниками ЗНО вказано на бажання отримати результат ЗНО лише для отримання оцінки за ДПА з 235 363 тестувань, що становить 15,24% від загальної кількості тестувань», — додають МОН.

Сайт "Є"

135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.