Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Школярі Ізяславщини взяли участь у заходах Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед шко

Школярі Ізяславщини взяли участь у заходах Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед шко

Школярі закладів загальної середньої освіти Ізяславщини 24 вересня долучилися до проведення заходів Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів «Challenge Fest», який пройшов одночасно у всіх регіонах України.

Основною метою проведення Challenge Fest є популяризація фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров'я, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Вчителі та учні змагалися у швидкісному збиранні кубика Рубика, естафетних змаганнях та різних видах активностей (футбол, волейбол, баскетбол тощо), де мали змогу проявити кожному спритність, витримку та орієнтування в просторі. Особливе захоплення у дітей та підлітків викликали ранкові руханки.

«Круті уроки» замість нудних нормативів. Це тепер чекає школярів на уроках фізичної культури за новими стандартами. Командна гра стає головним елементом фізичного виховання, адже це допомагає школярам вчитися взаємодії в колективі, розвивати лідерські якості та найбільше мотивує відвідувати уроки.

Результати проведеного заходу будуть взяті за основу при розробленні рекомендацій щодо проведення уроків фізичного виховання, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів району. Крім цього введення нових форм уроків фізкультури у школах залежить у тому числі і від бажання самих педагогів. Вже у багатьох школах вчителі фізкультури починають впроваджувати нові методи в роботу.

У підсумку можна зауважити, що спортивний захід неабияк зацікавив учасників. Тож вони із нетерпінням будуть чекати на подібні заходи наступного року.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.