Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Школа має бути закладом для забезпечення належного навчання та виховання учнів

Школа має бути закладом для забезпечення належного навчання та виховання учнів

«Школа має бути закладом для забезпечення належного навчання та виховання учнів» — голова районної державної адміністрації Борис Яцков

Про це та інше говорив голова районної державної адміністрації Борис Яцков на нараді керівників закладів освіти Ізяславського району, яку провела т.в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, головний спеціаліст відділу Людмила Крюкова 02 березня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

За участю голови райдержадміністрації було розглянуто питання станута перспектив фінансування закладів освіти району і організації робіт щодо зміцнення матеріальної бази ЗНЗ району. Борис Яцков також зазначив, що сьогодні потрібно забезпечити в закладах освіти району всі умови, щоб діти незалежно від місця проживання отримували якісні освітні послуги. Голова райдержадміністрації ознайомив керівників закладів освіти району із заходами, спрямованими на раціональне забезпечення бюджетних коштів освітньої галузі Ізяславщини.

Також у ході наради було розглянуто наступні питання: про виконання заходів щодо профілактики грипу та ГРВІ в закладах освіти району; про стан організації харчування в закладах освіти; про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року; про організацію роботи із депозитарієм підручників та інше.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

97
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.